Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-30 14:18:13

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Mindoir

Ludzka kolonia rolna w Trawersie Attykańskim, Mindoir został najechany w 2170 przez batariańskich handlarzy niewolników, którzy wyrżnęli większość kolonistów. Ci nieszczęśliwcy, którzy mieli zaraz umrzeć, poddani zostali operacji wszczepienia przerażających implantów czaszkowych, które batarianie wykorzystywali do kontrolowania ludzi. Przymierze wysłało wojska do zabicia batarian, ale ich obrona była zbyt silna. Żołnierze zostali przyparci do muru, zmuszeni do oglądania cierpienia kolonistów, ale do których nie mogli się dostać. Okrucieństwa dokonane na Mindoirze mogły być batariańskim odwetem na agresywną kolonizację światów ludzkości na Pograniczu Skylliańskim.


Mindoir ma regularny transport promowy na trasie z Nos Astry na Illium. W związku z wydarzeniami, jakie miały ostatnio miejsce, kilka ludzkich kolonii zostało zaatakowanych, trasa jest anulowana do odwołania.


Żniwiarze najechali planetę lecz ludność jest zdesperowana jeszcze bardziej niż podczas Skylliańskiego Blitzu i walczą o każdy skrawek ziemi. Bitwy są długie, krwawe i zajadłe, żadna ze stron nie chce opuścić swoich stanowisk.


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lastcigan - forum-alnoria - suchy - 4ife - muorigin2