Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-30 14:07:00

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,972
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Chasca

Chasca to duży świat o niskiej gęstości, podobny do swojego wewnętrznego sąsiada, Inti. Tak jak Into, Chasca jest związana pływowo z Matano. Ta sama strona jest zawsze zwrócona do słońca, co sprawia, że na dziennej stronie panują upały, zaś nocna strona jest zamarznięta. Na obszarach wokół terminatora przeciętna temperatura wynosi około 30 stopni Celsjusza. W połączeniu z atmosfera składającą się z azotu i tlenu, to wąskie pasmo nadającego się do zamieszkania terenu pozwala na ograniczoną kolonizację przez ludzi.


Pierścień Chaski jest wyjątkowy. Z braku lepszego określenia, wygląda on na masywną „sztukę instalacyjną obcych”. Pierścienie składają się z małych kawałków syntetycznego tworzywa i są praktycznie niewidoczne z kosmosu. Jednak oglądane z powierzchni, załamują światło Matano na rozmaite, niezwykłe sposoby. Nie jest wiadome, kto i kiedy stworzył ten pierścień.


Chasca jest we wczesnym stadium rozwoju. Na powierzchni znajduje się tylko kilka pionierskich zespołów. W tej chwili zestawiane są dane dotyczące zagrożeń i ekologii na planecie, podczas gdy na Ziemi przygotowuje się ogromny ruch rekrutacji kolonistów.


Żniwiarze wysłali na powierzchnię małe oddziały desantowe, które terroryzują lokalną ludność.


latest?cb=20140714175608&path-prefix=pl
latest?cb=20140714180312&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-pystories - rpg - urynoterapia - modnisia - ksiazki