Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-24 13:32:56

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Mapa galaktyki

Mapa galaktyki Drogi Mlecznej.


Ukryta wiadomość

Oto cała mapa galaktyki:

91106148701137708388.png
latest?cb=20100529180813

Więcej informacji o Drodze Mlecznej:
http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/Droga_Mleczna


Zewnętrzna Przestrzeń Rady
Zewnętrzna Przestrzeń Rady jest rejonem w galaktyce Drogi Mlecznej. Tę części galaktyki zamieszkują asari, jak również znajduje się tu ojczyzna elkorów. Graniczy z Wewnętrzną Przestrzenią Rady i Trawersem Attykańskim.Floty wojskowe patrolują szlaki handlowe i przestrzeń kolonii, by nie zaatakowali ich przemytnicy, przybywający przez przekaźniki z Trawersu Attykańskiego.


Więcej informacji o Zewnętrznej Przestrzeni Rady:
http://www.shadowbroker.pl/baza-danych/ … rzen-rady/


Wewnętrzna Przestrzeń Rady
Jak sama nazwa wskazuje, Wewnętrzna Przestrzeń Rady jest centralnym regionem przestrzeni pod kontrolą Rady Cytadeli. Graniczy z Zewnętrzną Przestrzenią Rady, Przestrzenią Systemów Przymierza i Trawersem Attykańskim.
Oprócz jej centralności, Wewnętrzna Przestrzeń Rady ma wielką wagę dla Rady. Po pierwsze, jest domem Cytadeli, siedziby rządu galaktycznego. Po drugie, w niej znajdują się planety ojczyste kilku rozumnych ras galaktyki. Są to salarianie i turianie, dwie rasy reprezentujące Radę Cytadeli, a także hanarzy i volusowie, obie również mające ambasadę na Cytade
li. Wreszcie, ojczyzna krogan, była rasa Cytadeli, znajduje się w tym regionie.

Więcej informacji o Wewnętrznej Przestrzeni Rady:
http://www.shadowbroker.pl/baza-danych/ … rzen-rady/


Przestrzeń Systemów Przymierza
Jest rejonem Drogi Mlecznej, graniczącym z Wewnętrzną Przestrzenią Rady i Trawersem Attykańskim. Nazwa tego rejonu może być nieco myląca: pomimo tego, że znajduje się tu Ziemia, a spora część terytorium znajduje się pod kontrolą ludzkich Systemów Przymierza, nie wszystkie ludzkie kolonie znajdują się na tym obszarze. Co więcej, otacza również serce przestrzeni batarian, w tym ich ojczyznę, Khar’shan.


Więcej informacji o Przestrzeni Systemów Przymierza:
http://www.shadowbroker.pl/baza-danych/ … rzymierza/


Układy/Systemy Terminusa
Są położone na krańcu Trawersu Attykańskiego, poza przestrzenią zarządzaną przez Radę Cytadeli i zajętą przez ludzkie Systemy Przymierza. Układ zamieszkany jest przez kilka mniejszych ras, luźno ze sobą powiązanych. Jedyną wspólną cechą mieszkańców jest sprzeciw wobec uznania zwierzchnictwa Rady Cytadeli. Ich niezależność jest w cenie; Terminus jest pełen sprzeczności. Różne rasy w rejonie toczą ze sobą wojny. Dyktatury i rządy powstają i upadają. Region stał się przystanią dla nielegalnych działań, szczególnie piractwa i handlu niewolnikami. Częstość występowania batariańskich gangów doprowadziła do tego, że język batariański pełni funkcję „lingua franca” w Terminusie. Układy nie mają rządu, ale stacja Omega pełni funkcję stolicy handlowej. Pomimo niebezpieczeństw, rasy Cytadeli decydują się swobodne poruszanie po Układach Terminsa, a nawet ich dość intensywną kolonizację. Ludzie, turianie, salarianie, elkorzy, asari i volusowie dysponują dość liczną grupą koloni.W Układach Terminusa znajdują się również ojczyzny quarian i vorchów. Mimo że nazwa to Układy Terminusa, wiele osób mówi Systemy Terminusa co się ogólnie przyjęło i nikt już nie dba o poprawną formę.


Więcej informacji o Układach/Systemach Terminusa:
http://www.shadowbroker.pl/baza-danych/ … terminusa/


Trawers Attykański
Położony w pobliżu bezprawnych Układów Terminusa, Trawers Attykański jest prawdziwą granicą przestrzeni kontrolowanej przez Cytadelę. Kolonie ustanowione w Trawerse są przedmiotem ciągłych najazdów i ataków z pobliskich Układów Terminusa, ale obecność wielu światów, zarówno bogatych w zasoby jak i w proteańskie ruiny, nadal jest w kręgu zainteresowań kolonizacją. Choć oficjalnie Cytadela uznaje region jako własny, siły Układów Terminusa zdobyły wiele planet i systemów, by być pod ich kontrolą. Nie chcąc angażować się w otwartą wojnę przeciwko Układom Terminusa, Cytadela przyjęła politykę wojskową nie mieszania się w nieswoje sprawy w tym regionie. Rada nie ma żadnych zastrzeżeń co do ekspansji Systemów Przymierza w Trawersie, ponieważ duża Marynarka Przymierza może osiedlać niestabilne regiony bez konieczności ingerencji Rady.


Więcej informacji o Trawersie Attykańskim:
http://www.shadowbroker.pl/baza-danych/ … ttykanski/


Jest rok 2186
Więcej informacji o linii czasu:
http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/O%C5%9B_Czasu


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klantencza - neverbackdown - smocza-kompania - fabresso - aventoy