Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-30 14:05:01

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Asteria

Asteria to nadająca się do zamieszkania planeta znana ze swoich suchych siarkowych pustyń. Planeta została skolonizowana na obszarach podbiegunowych, ponieważ temperatury bliżej równika mogą dochodzić do 65 stopni Celsjusza. W morzach żyją prymitywne zwierzęta, z których niewiele jest w stanie żyć na lądzie. Na glebach Asterii rosną wytrzymałe rośliny odporne na ekstremalnie wysokie temperatury. Znajdują się tu dobrze prosperujące kolonie rolnicze ludzi i asari, ale nie rozwinął się przemysł wydobywczy ani produkcyjny.


Stężenie dwutlenku węgla w atmosferze Asterii może osiągać 2 500 części na milion. Mieszkańcy powinni nosić przy sobie zapas tlenu dla dzieci i osób starszych. Prosimy o kontakt z lokalnymi władzami w celu uzyskania informacji o systemie wykrywania zagrożenia przy użyciu zwierząt oraz innych środkach ochrony.


W układzie Hekate wykryto obecność gethów. Ruch cywilny jest zabroniony. Żniwiarze pominęli układ zostawiając go pod blokadą gethów.


latest?cb=20130505084054&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lamia - alfarun - pcetowiczowie - uhps - magicworld