Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-30 10:57:16

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Suen

Ojczyzna raknii, Suen, obraca się synchronicznie z układowym czerwonym karłem. Jedną stronę planety stale bombardują promienie słoneczne, druga jest całkowicie zamarznięta, życie rozwinęło się więc wzdłuż terminatora, w strefie wiecznego zmierzchu oddzielającego oba ekstrema. Raknii żerują głównie pod powierzchnią planety: obfite podziemne rzeki zapewniły im możliwość rozwoju. Wyzwania inżynieryjne stawiane przez sytuację na powierzchni planety mogły ułatwić raknii opracowanie podstawowych założeń budowy statków międzygwiezdnych.


Na Suen stoczono ostatnią bitwę Wojen Raknii. Kiedy kroganie zbombardowali planetę, raknii porzuciły budynki na powierzchni i skryły się w swoich tunelach. Odporni na toksyczną atmosferę kroganie wprowadzili broń masowego rażenia do tajnych komnat królowych raknii i doprowadzili do wybuchów, które pozostawiły widoczne po dziś dzień leje.


Dzisiaj planeta jest całkowicie wymarła.


latest?cb=20120916181948&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pale-bo-moge - animia - narodowa - wirtualnaeurowizja - fwf