Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-29 12:42:26

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Selvos

Ta bliźniaczka jest planetą jałową, która zawsze wydawała się lepszym celem terraformowania niż było naprawdę. Temperatury są tu stosunkowo znośne dla istot rozumnych, a grawitacja dostateczna, żeby utrzymać wokół planety gęstą atmosferę. Ogromnym plusem inwestycyjnym jest też położenie w układzie z Chalkhos – tak bliskie sobie planety – ogrody korzystałyby niewątpliwie z wzajemnego handlu, a ich wyjątkowy status z pewnością napędzałby też ruch turystyczny. Niestety, na Selvos brakuje wody. Wczesne próby utworzenia tu rozleglejszej hydrosfery dały bardzo powolnie postępujące efekty – jedynie długowiecznym asari mogło się podobać.


Wybicie kolonistów z Selvos i Chalkhos oddala plany terraformacyjne na bardziej odległą przyszłość. Selvos to teraz pustkowie z poprzebijanymi kopułami osiedli i stacjami orbitalnymi zamienionymi w żużel. Żniwiarze ruszyli już dalej.


latest?cb=20130503172530&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
neverbackdown - aventoy - klanbialystok - psmta - fabresso