Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-29 12:37:04

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Parasc

Parasc to pozbawiona życia pustynia skolonizowana wkrótce po pierwszym kontakcie z vorchami. Instalacje planetarne i orbitalne wzniosło tu wiele korporacji górniczych asari współpracujących z organizacją charytatywną asari Umysł i Dłoń. W tutejszych koloniach zamieszkało wielu vorchów-sierot z Heshtoka, wychowywanych w pokojowej kulturze i zatrudnianych potem w przemyśle wydobywczym.


Początkowo działania Umysłu i Dłoni uważano za kolonializm, jednak wychowywane tam sieroty stały się w pewnym stopniu sławne, kiedy okazało się, że komunikacja poprzez przemoc nie jest u vorchów czymś całkowicie wrodzonym. Wiele z sierot przemawiało na rzecz swojej rasy w przestrzeni Cytadeli, jednak ich kariery były krótkie ze względu na ich krótką żywotność. Nawet dziś firmy pragnące korzystać z vorchów-robotników mają do wyboru albo ich adopcję i kształcenie, po którym następuje szybkie starzenie i śmierć, albo radzenie sobie z osobnikami dorosłymi – samowystarczalnymi, ale skorymi do przemocy.


Inwazja Żniwiarzy zniszczyła Parasc. Celem była zarówno infrastruktura przemysłowa, jak i społeczności górnicze. Jedynym plusem tej sytuacji było stworzenie szerokiego wachlarza męczenników, którzy zainspirowali wychowywanych przez inne rasy vorchów do walki o galaktykę.


latest?cb=20130408140929&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
maxcs - mcwl - playeasygame - komisjewyborcze - testoweeee