Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-20 16:58:26

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Meridian

Meridian to cud techniki: wydrążona kula, w której wnętrzu znajduje się kontrolowane i plastyczne środowisko. Jest centralnym elementem sieci krypt i głównym ośrodkiem ludzkiego osadnictwa w Helejosie.

Dowody znalezione w krypcie na Ai wskazują, że sieć krypt Porzuconych w gromadzie Helejosa jest sterowana z centralnego punktu zwanego Meridianem. Prawidłowo połączone z Meridianem krypty działają zgodnie z zamierzeniami: terraformują planety i utrzymują na nich warunki umożliwiające istnienie życia. Po odłączeniu krypty albo przechodzą w tryb oczekiwania – jak na Eos – albo działają nieprawidłowo – jak mogło się zdarzyć na Habitacie 7 – z katastrofalnymi skutkami dla planety.

Dowodzi to centralnego znaczenia Meridianu dla krypt Porzuconych i planet gromady Helejosa. Ktokolwiek go kontroluje, może teoretycznie wpływać na działanie krypt, a zatem kontrolować – albo zakłócać – ekosystemy całych planet.

Dzięki danym Archonta, udało się dotrzeć do ogromnej konstrukcji Porzuconych o nadanym przez niego kryptonimie „Khi Tasira”. Archont uważał, że jest to Meridian, lecz w rzeczywistości to zaledwie rdzeń wykonawczy. Informacje z Khi Tasiry wskazują, że sam Meridian został odprowadzony w bezpieczne miejsce, kiedy jego budowniczowie zetknęli się z bronią, która wytworzyła Plagę.

Meridian to konstrukcja w rodzaju sfery Dysona: ogromna pusta skorupa otaczająca źródło energii, które zapewnia ciepło i światło bujnym biomom w jej wnętrzu. Wczesne badania zapisów jardaanów wskazują, że Meridian był ich laboratorium i światem zalążkowym, połączonym z każdą kryptą i stale monitorującym stan środowiska wokół krypt. Jednakże nawet przy szybkości przetwarzania kwantowego, przeszukanie wszystkich zgromadzonych na Meridianie danych potrwa dziesiątki lat.


latest?cb=20170418215038&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fab142 - bogowie-cs - blackland - onlinegamesforum - nextlevellife