Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-20 16:44:08

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Aya

Aya to mała, porośnięta bujną roślinnością tropikalna planeta. Jej wyjątkowa orbita obiegająca czarną dziurę pozwoliła jej uniknąć wykrycia przez kettów.

UWAGA: Aya to suwerenny świat angarów. Wszyscy członkowie Inicjatywy muszą stosować się do protokołów wczesnego kontaktu.

Aya jest anomalią w gromadzie Helejosa, tętniącą życiem planetą z aktywną lokalizacją Porzuconych. To bezpieczne schronienie dla angarów, jedynej znanej rasy myślącej pochodzącej z Helejosa, zawzięcie bronione przed intruzami. Pomaga w tym położenie Ai względem czarnej dziury Helejosa, której soczewkowanie grawitacyjne sprawia, że planetę trudniej wykryć. Z kolei Plaga czyni podejście do lądowania na Ai niezwykle niebezpiecznym dla niedoświadczonych pilotów. Skany wykazują, że w pobliskiej Pladze zakończyło żywot wiele statków kettów, których wraki zostały kompletnie ogołocone przez angarskich złomiarzy.

Aya jest również kwaterą główną angarskiego ruchu oporu przeciw kettom, którego przywódcy doradzają gubernatorce planety, Paaran Shie. Dyrektor Tann nakazał, by Aya została uznana nie tylko za suwerenne terytorium, ale i siłę militarną. Mimo, że Tempest i jego załoga otrzymali pozwolenie na pokojowe wizyty, Nexus zaleca innym potencjalnym gościom daleko posuniętą ostrożność i rozprowadza wskazówki na temat „wczesnego kontaktu”.


latest?cb=20170416153003&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
animia - militarydictatorshiprp - safd-qualitygame - elfograd - fwf