Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-20 16:09:43

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Elaaden

Mimo, że Elaaden to sucha i gorąca planeta poznaczona wieloma lejami krasowymi, panują na niej warunki zdatne do życia, ale nie są idealne. Na Elaaden znajduje się niedawno założona krogańska kolonia o nazwie Nowa Tuchanka, do spółki ze strukturami wyglądającymi na opuszczone kopalnie, a także nieliczne posterunki i obozowiska.

Elaaden to upalny, pustynny księżyc gazowego olbrzyma. Na potrzeby Inicjatywy oznaczony jako Habitat 2, był uznawany za „złoty świat” pomimo surowych warunków ze względu na ogromne bogactwa mineralne. Efekty pływowe wywołują erupcje krzemianu sodu z jądra księżyca, w wyniku których na powierzchni osiada niezwykle czysty piasek krzemowy nieoceniony przy produkcji wydajnego sprzętu komputerowego.

Badania z orbity wskazują, że wbrew przewidywaniom, atmosfera Elaaden jest niemal całkowicie pozbawiona pary wodnej, przez co długoterminowe osadnictwo czy prace górnicze wydają się wykluczone. Mieszkańcy księżyca każdego dnia walczą o przetrwanie. Zdolni do przeżycia w warunkach oznaczających dla większości istot organicznych śmierć w ciągu kilku dni, kroganie, którzy opuścili Nexusa, założyli na Elaaden kolonie i zaciekle bronią swojej suwerenności. Nexus zaleca podróżującym unikanie Elaaden w miarę możliwości.


latest?cb=20170411184048&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testoweeee - playeasygame - komisjewyborcze - farentas - mooncraft