Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-29 12:23:17

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Chalkhos

Chalkhos jest zjawiskiem dość nietypowym w Drodze Mlecznej – planetą-ogrodem, która stanowi jednocześnie cześć układu podwójnego. Zarówno Chalkhos, jak i jej niebiańska bliźniaczka – Selvos – krążą po wzajemnie stabilnych orbitach oraz dodatkowo wokół swojej gwiazdy, Mil. Gazy cieplarniane sprawiają, że na Chalkhos jest cieplej niż na Ziemi, a dość częste zaćmienia słońca spowodowane przechodzeniem Selvos przez jego tarczę nie są dość powszechne, żeby osłonić Chalkhos przed promieniami Mil.


Oczywiście nie powstrzymało to rozwoju kolonii, w której zamieszkały głównie asari i różne gatunki ich towarzyszy życiowych. Trudno to nazwać idyllą – podobnie jak na wielu światach Terminusa, również tutaj rolnicy hodowali substancje psychoaktywne, po okolicach szalały uzbrojone gangi, często występowała też inżynieria genetyczna zakazana w Przestrzeni Rady – jednak całość była dość znośna, mimo straszliwego upału i długiego fotoperiodu.


Żniwiarze obrócili Chalkhos w perzynę. Transmisje awaryjne wskazują, że przeprowadzili tu inwazję lądową, ale szybko zarzucili swoje żniwa. Po opuszczeniu powierzchni zbombardowali planetę z orbity – musieli szybko wzmocnić inny front walk lub zdołali już zebrać potrzebne im dane genetyczne.


latest?cb=20130503171047&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
neverbackdown - smocza-kompania - sp1klasa2 - klantencza - klanbialystok