Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-20 16:02:12

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Eos

Eos, pustynna planeta z bogatymi zasobami naturalnymi. Oznaczona jako Habitat 1, była najwcześniejszą „złotą planetą” wytypowaną do założenia placówki. Jien Garson osobiście nadała jej imię greckiej bogini świtu, które uosabiało nadzieję Inicjatywy Andromeda na rozpoczęcie nowego życia.

Po przybyciu na miejsce, Nexus odkrył, że planeta, która miała być sucha, ale nadająca się do komfortowego zamieszkania, została zniszczona przez radioaktywny opad z Plagi. Atmosfera planety jest targana nawałnicami, które rozprzestrzeniają promieniowanie na wszystkie kontynenty, a okresowe wiatry wiejące z prędkością 130km/h niszczą sprzęt i uszkadzają promy.

Raporty z Nexusa zawierają wygładzone relacje z dwóch prób skolonizowania planety, z których obie zakończyły się porażką i ogromną liczbą ofiar śmiertelnych. Na Eos znajdują się także liczne siły kettów, którzy najwyraźniej badają tajemnicze sygnały na powierzchni. Eos jest teraz zamknięta dla niemal całego personelu Nexusa, którego władze uważają, że nie nadaje się ona już do zasiedlenia.


latest?cb=20170411184207&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
avastandarpg - mlodamorena - riskpylife - bum3k - mskill