Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-29 12:21:16

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Altakiril

Altakiril to planeta-ogród na zewnętrznym krańcu zdatnej do zamieszkania strefy swojego układu gwiezdnego. Jest w dużej mierze zamarznięta, jednak na niższych szerokościach geograficznych występują tu formy życia oparte na aminokwasach prawoskrętnych. Istoty te potrafią wytrzymać okresowe zamrożenie, a w okresie długich, umiarkowanych pór letnich ich populacja wręcz eksploduje.


Planetę skolonizowali wytrwali i niezależni turianie. Quarianie rozważali zgłoszenie swoich pretensji do tego świata, zniechęciła ich jednak złośliwość jego czynników chorobotwórczych w okresie wegetacji. Na pewno nie pomógł też fakt, że turiańscy koloniści byli powiązani z watażkami z innych części Otchłani Dzierzby.


Mimo stosunkowo dużej populacji – stanowiącej zwykle obiekt żniw, nie eksterminacji -mieszkańców Altakirila wytrzebiło bombardowanie Żniwiarzy. Wywiad Przymierza sugeruje, że stało się tak na skutek chronienia przez turian swoich ośrodków kolonizacji bronią przeciwkosmiczną. Żniwiarze ograniczyli ryzyko i zrównali wszystko z ziemią.


latest?cb=20130408150659&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ookami-shoujo-to-kuro-ouji - narodowa - elfograd - animia - pale-bo-moge