Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-19 14:23:43

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Nexus

Stacja kosmiczna stworzona z zamiarem uczynienia z niej centrum operacyjnego Inicjatywy Andromeda po dotarciu do nowej galaktyki. Ponieważ bazowany był na Cytadeli, Nexus jest do niej podobny pod względem wyglądu i funkcjonalności, będąc domem dla przywódców projektu.

Zaplanowany jako bezpieczna przystań, ambasada i centrum finansowe, Nexus to ogromna stacja kosmiczna wysłana przed flotą ark. Przybył do Andromedy nieukończony, co miało zmniejszyć zużycie paliwa na czas podróży pomiędzy galaktykami. Według początkowych założeń, poczynionych jeszcze w Drodze Mlecznej, budowa stacji miała zostać zakończona rok po przybyciu do Andromedy.

Przylatujące arki kotwiczyć miały przy centralnym kole Nexusa, podłączając się do jego sieci energetycznej i wysadzając kolonistów, którzy następnie mieliby otrzymać tymczasowe zakwaterowanie na stacji, a następnie przydział do którejś z placówek. Nexus zarządza zasobami, które stanowią podstawę gospodarki Inicjatywy, koordynuje badania naukowe i obronę, służy również jako kwatera główna drużyn pionierskich. Po założeniu placówek, Nexus miał stać się stałą siedzibą władz Inicjatywy.

Przywódcy
Jarun Tann – dyrektor Inicjatywy
Foster Addison – dyrektor ds. kolonizacji
William Spender – asystent Addison
Nakmor Kesh – nadzorca stacji
Tiran Kandros – szef ochrony stacji
Byli przywódcy
† Jien Garson – dyrektor Inicjatywy
† Matka Nuara – zastępczyni Garson
Sloane Kelly – szefowa ochrony (wygnana)

350?cb=20170407103123&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
avastandarpg - 3 - mskill - bullrpg - apocalypse