Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2017-05-17 15:57:29

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Havarl

Starożytnym domem angarów jest porośnięta bujną dżunglą planeta. Skanowanie form życia na Havarl wykazało jednak istnienie nienormalnych, niedostosowanych do środowiska schematów rozwojowych. Niestandardowe mutacje zdają się wskazywać, że coś jest nie tak z ekosystemem planety.

Havarl jest uważane za ojczystą planetę przodków angarów. Ruiny angarskich miast przyciągają badaczy, szabrowników i angarów, którzy wybierają się tam na pielgrzymki wbrew zagrożeniu ze strony kettów. Ze względu na swoją historię, planeta jest też symbolicznym rejonem przygotowania do działań dla bezwzględnie ksenofobicznych Roekaarów.

Badania dalekiego zasięgu wykonane przez Inicjatywę Andromeda wskazywały, że Havarl jest zieloną planetą bujnych dżungli, zasobną w ciekłą wodę. Uważano planetę za „złoty świat” i nadano jej oznaczenie Habitat 3.
Nasze obecne obserwacje wskazują, że Havarl nie nadaje się do zamieszkania. Dżungle pokrywają teraz większość powierzchni planety, a występująca w nich roślinność wykazuje bardzo dziwne cechy. Z próbek widać, że flora dżungli uległa groteskowym mutacjom i zmianom hormonalnym, w wyniku których stała się ona nie tylko niezwykle odporna, ale też niebezpieczna do spożycia. Czynniki te wskazują na poważną zmianę w ekosystemie Havarl, wartą zbadania.


latest?cb=20170411085701&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pssmrpg - rpg-paradise - hubertixunturnedserwer - kingkong - spoko