Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2016-03-18 14:30:46

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Stacja heretyków

Stacja Heretyków powstała na szkielecie dawnej quariańskiej stacji o nazwie Haratar. Stacja Haratar została praktycznie całkowicie rozebrana przez opuszczającą mgławice Wędrowną Flotę. Stało się to około 1885 roku. W roku 2050 stacja została ostatecznie usunięta z map gwiezdnych.


Według szacunków odbudowa stacji zajęłaby co najmniej 10 lat pracy. Możliwe jest, że stacja była odbudowywana znacznie dłużej i mogła zostać odbudowana znacznie wcześniej niż się sądzi. Stacja potrzebowała tylko źródła paliwa i mogła pozostać w ukryciu przez bardzo długi czas, nie zwracając na siebie uwagi mieszkańców pobliskich systemów. Niepokojące może być to, że gethy opuściły mgławicę na wiele lat przed atakiem na Eden Prime i nikt o tym nie wiedział.


Stacja została przez gethy odbudowana i znacznie ulepszona. Podczas odbudowy usunięto niektóre słabości konstrukcyjne takie jak okna. Stacja nie posiada też stacji podtrzymywania życia, nie potrzebnej gethom oraz panuje na niej bardzo mała grawitacja. Mieści się na niej rdzeń danych gethów, który dzięki projekcji laserowej może nadawać informacje na ogromną odległość. Stację „zamieszkuje” około 6,6 miliona kopii oprogramowania gethów. Kopie przechowywane są w postaci niematerialnej na serwerach i w razie potrzeby są wgrywane do ruchomych platform, których liczba szacowana jest na jakieś 2,4 miliona.


Rok temu stacja została zniszczona.


latest?cb=20130111122728&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumcup - odkrywcyserka - jable - ksrudkateam - yourfuturelife