Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-29 12:14:28

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Heshtok

Przedstawiciel Systemów Przymiera poproszony o podsumowanie swojej podróży na ojczyźnie vorchów stwierdził krótko: „Stworzenie własnego Heshtoka wymaga dwóch kroków: weź piekło i dodaj do niego vorchów”. Planeta odznacza się dużą aktywnością wulkaniczną, z czym wiąże się okresowe zatruwanie atmosfery i źródeł wody pitnej przez toksyczne gazy i inne ekstremalne sytuacje, dzięki którym vorche wykształciły swoją legendarną zdolność dostosowywania się do panujących warunków. Ze względu na przeludnienie i eksterminację większości lokalnych gatunków na planecie najczęściej występują teraz chwasty i wytrwałe szkodniki.


Vorche nie wykształcili wspólnego rządu, który pozwoliłby im wziąć udział w pracach jakichś ciał pangalaktycznych. Sojusze poszczególnych rodów są w najlepszym razie luźne, a krótkie życie i gwałtowna śmierć większości vorchów sprawiają, że trudno tu o jakieś trwałe instytucje.


Żniwiarze nie napotkali na Heshtoku poważniejszego zorganizowanego oporu, ale pozyskiwanie materiału biologicznego idzie im tu opornie. Niszczenie sąsiednich miast nie przeraża vorchów, którzy ulegają dopiero po fizycznym, osobistym zdominowaniu przez inną istotę. Brak dostępu do źródeł wody sprawia, że dostosowują się oni i czepią wilgoć z żywności. Wywiad sił sprzymierzonych zakłada, że Żniwiarze nie rozpoczęli jeszcze działań zasadniczych i dążą do unieruchomienia populacji Heshtoka oraz uniemożliwienia vorchom dołączenia do walk toczących się w galaktyce.


latest?cb=20120916121221&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
maxcs - farentas - uuuuuu - mooncraft - bugiminecraft