Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-24 21:16:20

Angel_Kubixarius
Adiutant
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-06-24
Liczba postów: 418
Windows 8.1Firefox 40.0

Reklama Avillanu

Więc tak, nasz kochany pan administrator zrobił na swoim kanale również reklamę dla mnie. Jednak ja wolę tu po prostu napisać. Zapraszam wszystkich na Avillan.4ra.pl. Znajdziesz tam PBF'a RPG w klimatach gier takich jak Warcraft, Wiedźmin, Skyrim, Heroes of might & magic, Eador: master of the broken world, Fable i wielu więcej tego typu.


Jest aktualnie w trybie work in progress dzięki czemu nadal będziemy słuchać waszych opinii i poprawiać elementy, które są "nie tak". Po za tym spodziewajcie się jeszcze sporego rozwoju, mimo, iż już jest podstawa, aby jakoś grać. Pięć klas podstawowych, wiele ścieżek ich rozwoju a jeszcze są kreowane, pięć ras podstawowych, wiele ras pochodnych, jak i ras specjalnych dostępnych dla vipów. Konto vip można zdobyć w nadchodzących konkursach lub poprzez nadaktywność na forum oraz przyłożenie ręki do jego rozwoju lub rozgłosu.  Wszystko to dzieje się właśnie tam, na Avillanie, świecie stworzonym przez pradawne bóstwo imieniem Mirialis oraz jego dzieci, Tytanów. To oni doprowadzili do stworzenia ras, oni odegrali kluczową rolę w tym aby Avillan wyglądał na taki, jakim jest. Poczynając od aktu stworzenia Avillanu, poprzez dzieje narodzin pierwszych ras i spiski Quis, aż po wojnę pradawnych i aktualnych wydarzeń.  Bramy otwarte, możecie przejść przez portale do Avillanu. Plusy naszego forum:

* Ciekawie zrobiony system RPG
* Własny system epok
* Rozbudowane tworzenie postaci
* Wiele ras i klas do użycia przez was
* Wiele ciekawych lokacji a wciąż powstają kolejne
* System walki opisowo-turowych.
* Miła administracja w postaci "wielkiej trójcy administracyjnej", w której znajdziecie mnie, tutejszego admina oraz Czarka, wszyscy staraliśmy i staramy się aby było zapięte na ostatni guzik.
* Fajna atmosfera na forum.
* Otwarta droga do konta premium (vip) oraz jego wyższych form ( przynajmniej na dłuższy okres czasu)
* Otwarta droga do moderacji, Game Masterowania, kidmodowania, demimodowania itp. wystarczy mieć predyspozycje (czyt. umieć) oraz chcieć i być aktywnym na forum.
* Historia może trwać w nieskończoność.
* Ty wpływasz na politykę, wojny i ważne wydarzenia w świecie gry
* Łatwe wciągnięcie się w wir wydarzeń
* Wiele ciekawych nawiązań i easter eggów
* Przyjemny system organizacji eventów na skalę globalną Avillanu, oddzielny dział na offtop, minigry, sprawy organizacyjne itp.
* Perspektywy jeszcze większego rozwoju forum.
* Perspektywa wpłynięcia na całe forum.


Avillan już gotowy w wersji alpha, wpadnij i rozpocznij własną przygodę.
Zapraszamy już teraz. [dblpt])


------------------------------------------------------------------------------------------------
Mroczny, lecz wciąż świetlisty. Upadły, chociaż wciąż czysty.
Buntowniczy, a za razem zwolennik ciszy. Czym ja jestem ? Raczej niczym...
------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline

#2 2015-08-26 14:51:24

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.157

Odp: Reklama Avillanu


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xbeecraft-forum - biznesirozwoj - smieszneforum - phantomrpg - zalezyco