Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-23 09:26:43

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.157

Anhur

Na Anhurze, planecie-ogrodzie zamieszkanej przez mnóstwo ludzi i batarian, doszło do jednego z najstraszniejszych naruszeń praw gatunków rozumnych w nowożytnej historii ludzkości. Konsorcjum korporacji i skorumpowanym politykom udało się znieść ustawę określającą minimalną płacę - zrobiono to z obawy przed ekonomiczną konkurencją ze strony batarian, u których zwyczajowo dozwolone było niewolnictwo. W efekcie na zamieszkanej w większym stopniu przez ludzi planecie doszło praktycznie do zalegalizowania niewolnictwa.


Przeciwnicy tej decyzji niebawem uciekli się do protestów i użycia przemocy. Wybuchła wojna domowa - jedna strona chciała na dobre skończyć z niewolnictwem w całym układzie a druga frakcja, zwana Na'hesit i złożona głównie z batarian, nie miała zamiaru pozbywać się swoich niewolników. Rebelie Anhurskie szalały od roku 2176 do 2178. Konsorcjum Na'hesit miało znaczną przewagę w liczbie statków co zmusiło bojowników z Anhura do wynajęcia najemników dla wyrównania szans. Ostatecznie zwolennicy wyzwolenia zwyciężyli ponieśli jednak bardzo duże straty w infrastrukturze. Choć Anhur ciągle jest bogaty w zasoby naturalne gospodarka jest dziś w stanie kryzysu - wyłączając przemysł budowlany.


latest?cb=20130309081921&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
warpathpolska - mlodamorena - apocalypse - riskpylife - bullrpg