Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-23 09:16:50

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.157

Sobek

Sobek to wodorowo-azotowy olbrzym gazowy uważany za planetę pochodzącą spoza systemu gwiezdnego i schwytaną w pole grawitacyjne swojej obecnej gwiazdy. Na jego charakteryzujących się niskim poziomem grawitacji księżycach znajdowały się za czasów Rebelii Anhurskich liczne batariańskie obozy pracy dostarczające surowców na potrzeby armii. Gdy najemnicy Zaćmienia wyzwolili jeńców okazało się, że ci byli przetrzymywani w nieludzkich warunkach, a w niektórych obozach nie zainstalowano w ogóle urządzeń generujących pole efektu masy co pozwoliłyby na utrzymanie grawitacji na odpowiednim poziomie. Takie potraktowanie przez batarian sprawiło, że u więźniów wystąpił zanik tkanki kostnej związany z brakiem grawitacji - gdyby polecieli w tym stanie na planetę o normalnym poziomie przyciągania staliby się kalekami.


Media niebawem zainteresowały się strasznym losem jeńców a kilka organizacji charytatywnych opłaciło ich terapię fizyczną i znalazło miejsca pracy. Organizacja Zaćmienie, okryta złą sławą ze względu na okrucieństwo i zatrudnianie kryminalistów, nagle zaczęła być opisywana jako grupa bohaterów. Na Heqecie, jednym z księżyców Sobka, do dziś znajduje się biuro Zaćmienia - prawdopodobnie po części z nostalgii, a po części ze względu na dbałość o wizerunek firmy.


latest?cb=20130309081045&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fwf - animia - ookami-shoujo-to-kuro-ouji - elfograd - narodowa