Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-28 12:48:29

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Menae

Największy księżyc Palavenu od początków turiańskiej ekspansji kosmicznej skrywała mgiełka tajemnicy. Podczas Rebelii Krogańskich Hierarchia utajniła niemal wszystkie informacje o Menae i drugim z księżyców, Nanusie, z obawy, że kroganie mogliby wykorzystać satelity Palavenu jako pociski do ostrzeliwania powierzchni planety. Część danych jednak wyciekła, choćby zdjęcia turiańskich baz z personelem bez zaawansowanych skafandrów ochronnych, co sugeruje istnienie na księżycu zaawansowanej infrastruktury. Znajduje się tam zapewne sieć podziemnych tuneli z potężnymi generatorami pola efektu masy, które utrzymuje ciepło i atmosferę nad znacznymi połaciami powierzchni.


Plan zbombardowania baz przez Żniwiarzy napotkał na zacięty opór turiańskiej floty i księżycowych urządzeń obronnych. Niepowodzenie skłoniło Żniwiarzy do atakowania baz pojedynczo kombinowanymi oddziałami lądowymi. Turianie mają przewagę, ale Żniwiarzom nie brak cierpliwości, by prowadzić walkę na wyniszczenie. Każda zdobyta przez napastników baza zabiera jedno miejsce, w którym turiańska flota może liczyć na naprawy czy uzupełnienie paliwa.


Walki są niezwykle zacięte i krwawe.


13863854205606942792.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
konie - nicekill - crystalyia - kropelki - s-logistic