Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-28 12:47:04

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Digeris

Ta turiańska kolonia, położona na świecie zdatnym do życia dla istot opartych na aminokwasach prawoskrętnych, do niedawna słynęła jako scena najkrwawszej bitwy w historii turian. Podczas Rebelii Krogańskich watażka imieniem Graken Dhal przeniósł walki do gromady, w której znajduje się Palaven, bombardując skromnie bronione Digeris. Kiedy przybyła odsiecz, flota Dhala ustawiła się między nią a planetą tak, żeby niecelne pociski turiańskiej floty uderzały w ich kolonię. Mimo tej niedogodności turianie zatryumfowali, pokonując krogańskie pancerniki rojami swoich myśliwców i krążowników.


Dziś Digeris kontroluje flota turian, ale sytuacja jest patowa: Żniwiarze skoncentrowali się na Palavenie i innych rejonach, więc do zdobycia planety przeznaczyli stosunkowo nieduże siły, których atak został odparty. Teraz zwycięzcy strzegą Digeris, podczas gdy Żniwiarze przemierzają system i atakują napotkane cele w oczekiwaniu na przybycie posiłków.


87813918585522247789.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mcwl - uuuuuu - playeasygame - komisjewyborcze - farentas