Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-22 11:45:56

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Utha

Planeta Utha nie zachęca do lądowania. Bombardują  ją promieniowania: UV i gamma pochodzące z gwiazdy typu widmowego F, wokół której krąży. Jest w dużej części pokryta morzami, ma hydrosferę i warstwę ozonową podobne do ziemskich ale nie wystarcza to do odparcia zabójczego promieniowania. Jej bogata w azot i uboga w tlen atmosfera nie zmienia się pod wpływem kilku protein, które zdołały powstać w głębinach oceanu.


Jednak Utha była wykorzystywana jako schronienie przez niewolników, którzy zdołali uciec swoim batariańskim panom. Lądu jest mało ale jest on tektonicznie stabilny a pas silnego promieniowania i burze elektryczne zapewniają osłonę przed wieloma rodzajami czujników. Uciekające statki zwykle kryją się na planecie na tyle długo by przed wyruszeniem do przekaźnika masy zdążyć rozładować rdzenie napędów i zaopatrzyć się w deuter.


latest?cb=20130219075222&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prawilnemordeczki - testowaneczko - pasjonatliczb - leftrp - test12345