Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-21 15:04:07

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Helyme

Planeta Helyme była niegdyś "światem-ogrodem" obdarzonym tlenowo-azotową atmosferą podobną do ziemskiej. Na planecie nadal jest pod dostatkiem wody ale klimat jest ogólnie dość chłodny (ze skrajnymi wahaniami temperatur w obrębie roku spowodowanymi odchyleniem osi obrotu planety o 38 stopni).


Helyme jest uważana za ojczystą planetę arthennów, niegdyś podróżującej po kosmosie rasy, która wyginęła około 300 tysięcy lat temu. Los, który spotkał Helyme, jest ciągle przedmiotem spekulacji. Najwyraźniej doszło do masowego wymierania organizmów zwierzęcych na planecie; przetrwały jedynie tak prymitywne formy jak zooplankton. Rośliny nie wymarły ale brak stworzeń oddychających tlenem spowodował wzrost jego ilości w atmosferze. Życie roślinne znacznie ucierpiało w wyniku pożarów o globalnym zasięgu wznieconych przez wyładowania elektryczne.

Najpopularniejsza teoria głosi, że zniszczenie Helyme nastąpiło w wyniku niekontrolowanego rozprzestrzeniania się broni biologicznej. Z tego powodu lądowanie jest tu surowo wzbronione. Korporacje z lllium rozmieściły wokół planety satelity, które mają uniemożliwić potencjalnym szabrownikom lądowanie w zrujnowanych miastach.


latest?cb=20130311180823&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
konie - obstawianie - crystalyia - panienskitusi - kropelki