Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-21 14:58:47

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Epho

Epho to skalista planeta z atmosferą składającą się z tlenu i dwutlenku węgla. Na powierzchni rozsiane są wielkie kratery, które najwyraźniej powstały podczas zderzeń planety z mniejszymi ciałami kosmicznymi. Pomiędzy kraterami rozciągają się zrujnowane linie magnetycznej kolei lewitacyjnej, których obecność sugeruje, że w miejscach tych znajdowały się niegdyś kopalnie lub inne zabudowania arthennów. Obszary okołorównikowe pokryte są siecią kanionów uformowanych przez działanie wody, której na planecie jest pod dostatkiem.


Atmosfera Epho na poziomie morza zawiera około 41% dwutlenku węgla. Jest to ilość kilkukrotnie przekraczająca limit, przy którym przedstawiciele większości gatunków straciliby przytomność po kilku wdechach. Na powierzchni Epho należy bezwarunkowo używać aparatów oddechowych.


latest?cb=20130311183152&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nmlt - nicekill - panienskitusi - konie - eurynus