Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-21 14:52:55

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Gaelon

Gaelon jest otoczony przez rozbudowany system pierścieni. Wewnętrzne pierścienie planety składają się z okruchów materiałów węglowych modyfikowanych na poziomie atomowym, które uważane są za resztki artheńskiej infrastruktury wydobywającej tu niegdyś hel-3. Badania kilku większych fragmentów świadczą o poziomie zaawansowania nanotechnologii co najmniej równym obecnemu.


Zewnętrzne pierścienie składają się z brył lodu, pyłu krzemianowego i dziwnych odłamków skalnych. Analiza okruchów świadczy o tym, że doznały one niegdyś nagłych uszkodzeń i szybkiego podgrzania. Niektórzy parahistorycy wywodzą stąd teorie o nagłym zniszczeniu księżyca lub kilku księżyców planety w wyniku ostrzału z akceleratorów masy. Opinie te zostały odrzucone przez wszystkich szanowanych ksenoarcheologów. Zniszczenie małego księżyca przez ostrzał z pancerników jest teoretycznie możliwe ale żadna rasa nie znalazłaby powodu usprawiedliwiającego takie działanie.


latest?cb=20130311183835&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
crystalyia - s-logistic - kropelki - panienskitusi - nmlt