Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-21 15:35:03

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Beregale

Choć Beregale nie ma tak cieplarnianego klimatu jak Wenus nie jest wcale bardziej przyjazna. Planeta znajduje się bowiem najbliżej gwiazdy a jej jądro zawiera wiele pierwiastków ciężkich i radioaktywnych. Wpływają one na zwiększenie temperatury na planecie i są przyczyną aktywności wulkanicznej. Sztywna skorupa Beregale uniemożliwia powstawanie jakichkolwiek ruchów tektonicznych a gromadzące się cyklicznie ciśnienie prowadzi do potężnych erupcji superwulkanicznych. Ejektamenta wyrzucane są na tysiące kilometrów, a powstałe w wyniku erupcji kaldery mają kilkaset kilometrów średnicy. Ogromna ilość wyrzucanej lawy jest w stanie zmieniać ukształtowanie całych kontynentów.


Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce 812 tysięcy lat temu a obecne tempo uwalniania gazów wulkanicznych na obszarach plam gorąca pozwala przypuszczać, że następna erupcja wydarzy się w ciągu kolejnych dziesięciu tysiącleci.


latest?cb=20130310080734&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mylife - forumrewoola - zakatek - malibu - najlepszypolskiserwerniesamowitejzabawy