Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-21 14:33:45

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Nepyma

Nepyma jest w synchronizmie orbitalnym z gwiazdą. Dlatego na planecie występują wyraźne bieguny ciepła i zimna. Tereny położone w pobliżu linii dzielącej jasną i ciemną stronę planety mogłyby nadawać się do zamieszkania. Niestety wpływ bogatej w chlor atmosfery tlenowej na tutejszą biosferę sprawił, że pomimo niskiego stopnia rozwoju, okazała się ona bardzo niebezpieczna.


W roku 1684 statek asari, Verallas, wylądował na Nepymie, by zbadać warunki ekologiczne planety. Załoga nie podejrzewała, że żywiące się chlorem miejscowe bakterie przenikną na pokład statku nie wykryte przez system ochrony przed zagrożeniami biologicznymi. Verallas wrócił do Nos Parnalo na lllium, gdzie bakterie trafiły do umiarkowanego środowiska pełnego niezużytego chloru.


Bakterie zaczęły pochłaniać chlor znajdujący się w glebach; wydalały natomiast toksyczne polichlorowane bifenyle (PCB). Zanim plaga została powstrzymana teren o powierzchni prawie trzydziestu kilometrów kwadratowych na zawsze przeistoczył się w toksyczne pustkowie. Nos Parnalo zostało opuszczone co przyspieszyło rozwój miasta Nos Astra.


latest?cb=20130311175851&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panienskitusi - konie - fikcja - obstawianie - kropelki