Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-20 15:36:51

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Afras

Afras jest zjawiskiem unikatowym - "niebiańskim bliźniakiem", planetą w układzie słonecznym, w którym istnieje niejeden, a dwa światy o masie zdolnej utrzymać azotowo-tlenową atmosferę w takiej odległości od gwiazdy macierzystej, że umożliwia to rozwój życia. Odnalezione skamieliny dowodzą, że w epoce brązu żyły tu liczne kręgowce oraz inteligentne stworzenia powietrzno-lądowe.


Jednak obecnie jedyną formą życia na tej planecie są zamieszkujące morza jednokomórkowce. Wszystkie pozostałe organizmy wyginęły w wyniku serii potężnych bombardowań, które spowodowały wyparowanie ogromnych ilości wody i podniesienie się do atmosfery wielkich obłoków pyłu. Wcześniejsze teorie mówiące o zderzeniu z fragmentami asteroidy zostały teraz odrzucone - kratery po uderzeniach znajdują się dokładnie w miejscach dawnych osad.


latest?cb=20130408125133&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ut3x - nextlevellife - kuchniamoja - bogowie-cs - blackland