Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-20 15:10:59

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Hagalaz

Hagalaz to drugorzędny świat-ogród, któremu społeczność galaktyczna poświęca niewiele uwagi. Salariańska ekspedycja górnicza odkryła planetę, która wkrótce została im odebrana siłą przez grupy przestępcze. Prawa wydobywcze zostały odsprzedane na licytacji co w efekcie doprowadziło do gwałtownego rozwoju placówek górniczych około roku 2000 jednak większość z nich porzucono po odkryciu łatwiej dostępnych surowców na sąsiednich planetach.


Chociaż Hagalaz ma atmosferę tlenowo-azotową umożliwiającą oddychanie jego okres obrotowy jest znacznie wolniejszy od ziemskiego przez co doba trwa tu 98 ziemskich dni. Intensywne nagrzanie jednej strony planety i ekstremalne zmrożenie drugiej tworzy gwałtowne burze i tornada podczas wschodu i zachodu słońca. W rezultacie flora i fauna przystosowała się do życia w cyklach zlodowacenie-powódź-upał oraz do drastycznych zmian ciśnienia. Biosfera tej planety leży poza strefą zainteresowań handlarzy egzotycznymi stworzeniami, ponieważ przeciętnemu odbiorcy niezwykle trudno jest zapewnić odpowiednie warunki życia lokalnym gatunkom.


latest?cb=20130228143306&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
jannijen - animia - militarydictatorshiprp - safd-qualitygame - fwf