Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-20 14:12:56

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Alingon

Alingon ("zwodniczy") otrzymał taką nazwę od salariańskich zwiadowców, ponieważ gdy ich sondy wylądowały na powierzchni planety przyrządy oszalały. Okazało się, że było to spowodowane wysoką koncentracją aktywnego magnetycznie peryklazu (magnezji) w jądrze i skorupie planety. Skanowanie planety czy utrzymywanie łączności jest tu niemożliwe co przyczyniło się do powstania niezliczonych historii o piratach czających się w magnetosferze Alingona czy też o rozbitych na powierzchni statkach wypełnionych niewyobrażalnymi bogactwami. W rzeczywistości, gdyby czaili się tu piraci, mieliby przez zakłócenia spore problemy ze zlokalizowaniem swoich ofiar i byliby skazani na życie w izolacji od reszty galaktyki ze względu na problemy z łącznością.


Inne cechy Alingona to rozrzedzona atmosfera z dwutlenku węgla, imponujące formacje suchego lodu i ksenon w stanie lotnym, który można pozyskać z górnych partii atmosfery i wykorzystać jako paliwo do napędów jonowych.


latest?cb=20130226141820&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
agore - fabresso - psmta - smocza-kompania - apokalisa