Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-19 15:24:16

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Israfil

Israfil to największa asteroida z "piezo-trójki" bogata w krzemiany i węgiel. W tutejszych wodach żyje około czterdziestu różnych gatunków mikroorganizmów. Israfil był uważany za źródło prionów wykorzystanych do stworzenia bojowego środka biologicznego EEH (egzotyczna encefalopatia humanoidów), którego użyła grupa terrorystyczna Totenkopf podczas ataku na stację Gagarina w roku 2184.


Wielu naukowców stwierdziło, że Israfil nie miał ani odpowiedniej atmosfery, ani takiej historii ewolucji aby mogły tu pojawić się priony. Mimo to poddano kwarantannie asteroidę i pracowników tutejszych kopalni piezo aby uspokoić społeczeństwo oraz pokazać, że Przymierze Układów działa w tej sprawie. Choć nie znaleziono żadnych dowodów na to aby EEH pochodziło z Israfila lub choćby było syntetyzowane w tutejszym laboratorium statek SSV Manila z zespołem epidemiologów monitoruje ruch statków na asteroidzie.


latest?cb=20130409135329&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sastories - nfsmta - soyogi - grovestreetteam - ptasie-oko