Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-19 15:21:04

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Elohi

Elohi to mały wodorowo-helowy gazowy olbrzym powstały wokół metalicznego rdzenia wodorowego. W dalszej części tego roku planeta ta pozwoli obserwować rzadkie wydarzenie astronomiczne - kometa Asaro opuści utrzymywaną przez 70 standardowych lat galaktycznych orbitę i przejdzie tak blisko Elohi, że przewiduje się jej przechwycenie jako księżyc. Do układu skierowano kilkadziesiąt sond z całej galaktyki aby zarejestrować ten moment.


Elohi znajduje się w swoim układzie słonecznym przed "granicą mrozu" a więc leży w obszarze, gdzie zwykle nie powstają olbrzymy gazowe z jądrem z lodu. Z tego względu uważana jest za planetę pochodzącą spoza układu, która została niegdyś schwytana w pole grawitacyjne swojej gwiazdy.


Zarejestrowano znaczącą statystycznie liczbę sygnałów S.O.S. wysyłanych z obszaru w promieniu miliona kilometrów wokół Elohi. Uważa się, że na terenie tym działają piraci - nie zaleca się uprawiania tam turystyki osobistej.


latest?cb=20130409131925&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vancesupercars - shiba-inu - sastories - soyogi - nfsmta