Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-18 15:02:24

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Watson

Watson znany jest ludziom z dwóch rzeczy - widowiskowych pływów wywoływanych przez duży księżyc oraz biurokratycznego zamieszania w związku z rozstrzygnięciem, które państwa mają się na nim pierwsze osiedlić Watson jest zieloną planetą, której odkrycie w roku 2165 n.e. przypisywały sobie Chińska Federacja Ludowa, Zjednoczone Stany Ameryki Północnej oraz Unia Europejska. Przymierze Systemów pośredniczyło w wypracowaniu niesławnego "kompromisu rejkiawickiego", który pozwolił każdej z koalicji na ograniczoną kolonizację w miastach zaludnionych przez osadników z każdego z państw.


Watson jest ogólnie chłodniejszy od Ziemi. Ma strefę umiarkowaną rozciągającą się od równika na szerokość 30 stopni w każdą stronę. Miejscowe formy życia trudno przypisać do okresów ewolucji na Ziemi - na niektórych wyspach występują gatunki podobne do ziemskich ssaków łożyskowych na innych zaś panują stawonogi. Szacuje się, że do odpowiedniej klasyfikacji wszystkich gatunków na planecie potrzeba będzie pracy jeszcze co najmniej dwóch pokoleń ksenozoologów.


latest?cb=20130501061901&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
apokalisa - agore - sp1klasa2 - fabresso - klantencza