Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-24 13:11:38

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Omni-klucz i biotyka

Omni-Klucze to umieszczane na ręce urządzenia łączące funkcję komputera, narzędzia diagnostycznego i konstruktywnego. Wszechstronne i solidne omni-klucze mogą być używane do analizowania i zdalnego modyfikowania funkcjonalności większości standardowego wyposażenia, w tym broni i pancerzy.
Moduł konstrukcyjny potrafi szybko składać małe, trójwymiarowe przedmioty z powszechnego, przetwarzalnego, przemysłowego plastiku, ceramiki i lekkich stopów. Umożliwia to naprawy i modyfikacje polowe większości standardowych przedmiotów, jak również wykorzystywanie znalezionych sprzętów.


Omni-Klucze są standardowym wyposażeniem żołnierzy i pierwszych fal kolonistów, a także niezbędnikiem dla techników, inżynierów.


Może być też wykorzystywany jako broń. Jego modyfikacje obejmują ostrze, podobne do tych podlufowych, lub paralizatory. Niektórzy dodają gaz lub wysoką temperaturę.


Obejmują funkcje takie jak:
Z ogólnych:
- latarka
- skaner
- naprawa
- dozowanie omni-żelu
- programowanie i hakowanie
- aparat
- komunikacja audio-wizualna
- pobieranie i granie w gry komputerowe
- produkcja niektórych przedmiotów


Typowo bojowe:
- używanie technicznych talentów i mocy
- wprowadzanie ulepszeń na przedmioty
- broń do walki z bliska

Więcej informacji o omni-kluczu:
http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/Omni-kluczBiotyka to naturalne moce posiadane przez niektóre rasy, np. asari, choć inne również mogą korzystać z tych umiejętności za pomocą implantów. Umiejętności te to m.in. rzucanie wrogów siłą umysłu, tworzenie tarcz, które chronią przed wrogim ogniem, pozwalając dalej strzelać, i tworzenie małych osobliwości, które powodują, że wrogowie oraz elementy otoczenia lewitują bezwładnie dookoła nich.


Więcej informacji o biotyce:
http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/Biotyka


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klantencza - psmta - smocza-kompania - klanbialystok - agore