Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-15 10:47:35

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Zaherux

Składająca się z azotu i argonu atmosfera planety Zaherux jest zmiatana przez słoneczny wiatr błękitnego olbrzyma. Powierzchnia składa się z "mórz" luźnego pyłu krzemionkowego. Są one głębokie na kilka kilometrów i okresowo zamieniają się w globalne burze piaskowe.


Wiele sond bezzałogowych posłanych na Zaherux zostało utraconych na przestrzeni minionych lat. O ile śledztwo przypisało wszystko usterce mechanicznej bądź błędom w obliczeniach, popularny w extranecie artykuł obstaje przy tym, że cała planeta składa się z uśpionej nanotechnologii stworzonej tysiąclecia temu przez rasę nawet bardziej zaawansowaną niż Proteanie.


Wedle tej opowieści pył krzemionkowy na Zaheruxs to tak naprawdę roboty "rozmontowywujące", które budzą się okresowo by się bronić. Teoria ta została wprawdzie zlekceważona przez wszystkich liczących się naukowców ale jednocześnie została spopularyzowana przez serię rozdmuchanych artykułów asaryjki Delsae Orthysa.


latest?cb=20140711144531&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panienskitusi - crystalyia - obstawianie - fikcja - nmlt