Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-14 10:15:25

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.155

Corang

Podczas pierwszych badań Coranga zwrócono uwagę na jego dużą gęstość oraz aktywność tektoniczną wskazujące na bardzo rozgrzane wnętrze zasilane ponadprzeciętną zawartością pierwiastków ciężkich i radioaktywnych. Pierwsze próbki potwierdziły zasobność planety w minerały ale ze względu na dużą odległość od przekaźnika masy w układzie zagospodarowanie jej nie było opłacalne do roku 2183.


Złożona z metanu, amoniaku i pary wodnej zamglona atmosfera planety stanowi "zupę pierwotną" przypominającą warunki na młodej Ziemi. Brak jednak dowodów, by na powierzchni Coranga życie rozwinęło się ponad poziom prostych dekstroaminokwasów. Ponieważ czerwony karzeł dostarcza planecie znikome ilości energii na powierzchni występuje jej niedobór. Jednak aktywność wulkaniczna planety nie wyklucza zagospodarowania pod powierzchnią.


latest?cb=20130318135808&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kuchniamoja - bogowie-cs - onlinegamesforum - blackland - nextlevellife