Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-27 12:54:12

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Dekuuna

Dekuuna, ojczysta planeta elkorów, jest przepełniona naturalnymi zasobami chronionymi przez prawo – od bogatych złóż cennych metali po olbrzymie lasy. Sami elkorowie żyją na zielonych preriach w okolicy równika. Większość osad na Dekuunie znajduje się wzdłuż tego pasa, gdyż konserwatywni elkorowie nie czują potrzeby budowania poza swoją ulubioną strefą. Ich bliźniacze stolice służą migracjom w czasie zmiany pory wilgotnej i suchej – tradycja ta stała się zbędna dzięki współczesnej technologii, ale wciąż jest ona przestrzegana.


Po zniszczeniu elkorskiej marynarki, Żniwiarze wprowadzili swe wojska lądowe jako siły okupacyjne. Zajęło to więcej czasu niż na większości cywilizowanych światów, gdyż elkorowie mieszkają w małych, rozrzuconych osadach. Jest to odzwierciedleniem ich preferencji do tworzenia zżytych społeczności rodzinnych zamiast gęsto zaludnionych miast.


Jako że elkorowie są w stanie przenosić wyrzutnie rakiet na własnych plecach walki są dość ciężkie i krwawe.


latest?cb=20120916174645&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ookami-shoujo-to-kuro-ouji - elfograd - narodowa - wirtualnaeurowizja - fwf