Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-11 14:31:08

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.130

Gei Hinnom

Gei Hinnom to obracająca się synchronicznie, praktycznie pozbawiona atmosfery planeta, która orbituje wokół czerwonego karła. Było to pierwsze miejsce, gdzie ludzcy odkrywcy znaleźli proteańskie miejsca pochówku.


Tylko kilka z nich zachowano dla potomności a firmie wydobywczej Eldfell-Ashland udało się zdobyć pozwolenie na przeczesanie reszty planety w poszukiwaniu pierwiastka zero. Niebawem wybuchł skandal - okazało się, że szukając piezo i innych skarbów członkowie zespołów wydobywczych rabują groby. Wielu z nich bardzo wzbogaciło się na tak zwanym "cmentarnym interesie".


Choć oficjalnie firma Eldfell-Ashland ukróciła te praktyki to zespoły wydobywcze pozostały na planecie świetnie prosperując na tej "ziemi niczyjej" i wysyłając stąd rudę do rafinacji.


Na planecie doszło do konfliktów zbrojnych pomiędzy górnikami a naukowcami, którzy chcieli zająć proteańskie ruiny. Odwiedzający planetę powinni zachować szczególną ostrożność podczas przemierzania jej nieznanych obszarów.


latest?cb=20130505065045&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panienskitusi - s-logistic - crystalyia - nmlt - kropelki