Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-11 15:25:19

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.130

Bothros

Bothros to skalno-lodowa planeta, na której odkryto prawdziwe naukowe kuriozum. Na obszarach równikowych znaleziono pod lodem ślady nieznanej cywilizacji - rasy podobnej do naczelnych podróżującej po kosmosie. Odkryto wiele znalezisk, od stopionych kawałków metalu po dobrze zachowane szczątki istot ubranych w skafandry. Dalsze badania wykazały, że ośrodki mieszkalne na planecie zostały zniszczone z orbity przez ostrzał z nieznanego uzbrojenia kinetycznego, które siało spustoszenie porównywalne z wybuchem 120 kiloton trotylu. Atak przetrwali tylko ci, którzy zdołali uciec lub akurat znajdowali się z dala od zabudowań. Ich ciała odkryto w lodzie w miejscach, gdzie później umarli w wyniku asfiksji.


Ten nieznany gatunek nie pochodził z Asterii ale naukowcy szukają śladów jego wizyt na tamtej planecie. Trudno jest uwierzyć, że mogliby skolonizować zamarzniętą skałę, jaką jest Bothros, ignorując przy tym pobliską planetę-ogród. Pochodzenie rasy również pozostaje niewyjaśnione.


latest?cb=20130505091400&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
magicworld - pcetowiczowie - grovestreetfamilly - loadcity - alfarun