Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-07 16:14:32

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Kaleston

Nieprzyjazny księżyc Kaleston to największy satelita gazowego olbrzyma Cernunnosa. Asteroida, która uderzyła w niego w zamierzchłej przeszłości, pozostawiła na nim znaczne złoża pierwiastka zero zamknięte w warstwie płynnej siarki. Dzięki działalności wydobywczej Eldfell-Ashland Energy złoża te stały się największym źródłem materiału do budowy rdzeni napędów statków kosmicznych w całym Trawersie Attykańskim.                 


Na skutek wpływów Cernunnosa Kaleston jest zrujnowany przez zjawiska wulkaniczne. Małe natężenie światła słonecznego sprawia, że flora Kalestonu nie jest oparta na węglu i procesach fotosyntezy ale na krzemie i termosyntezie - energia potrzebna w reakcjach chemicznych jest czerpana z ciepła a nie ze światła. Takie organizmy bujnie się rozwijają w otoczeniu aktywnych wulkanów i podczas wybuchów słonecznych, kiedy jasność rośnie dwu- lub trzykrotnie. Niestety nie jest możliwe osiedlanie się tutaj gatunków inteligentnych a Komisję Rady Cytadeli ds. Kolonizacji uznała bioróżnorodność Kalestonu za "zagrożoną".


Istoty oddychające tlenem mogą się tu osiedlać tylko w licznych osłoniętych kopułami osiedlach stanowiących obecnie żer dla Żniwiarzy, którzy przepędzili chroniące kolonię okręty i grożą teraz ludności przebiciem kopuł ochronnych.


latest?cb=20130504051342&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
miamistories - mythicrpgmta - redangels - pandacraft - gwiezdnakompania