Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-05 17:00:49

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Perspektywa

Perspektywa to wodorowo-azotowy gazowy olbrzym o 13 znanych księżycach. Podczas pierwszych badań na większości z nich wykryto złoża metali ciężkich. To wywołało u kolonistów z pobliskiego Horyzontu gorączkę bogactw naturalnych. Niestety, z czasem galaktyczna nadwyżka uranu wywołała plajtę połowy przedsiębiorstw górniczych a powierzchnie niektórych księżyców zasłane są ciałami menedżerów, którzy odbierali sobie życie, otwierając śluzę powietrzną. Obecnie korporacje górnicze zarządzają bardziej urozmaiconymi i zrównoważonymi portfelami inwestycji.


Perspektywa znajduje się w swoim układzie słonecznym przed "granicą mrozu" a więc leży w obszarze gdzie zwykle nie powstają olbrzymy gazowe z jądrem z lodu. Z tego względu uważana jest za planetę pochodzącą spoza układu, która została niegdyś schwytana w pole grawitacyjne swojej gwiazdy.


latest?cb=20130120083718&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
farentas - uuuuuu - maxcs - komisjewyborcze - playeasygame