Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-23 07:14:10

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Bronie

Bronie dla Drogi Mlecznej.


Ukryta wiadomość

Oto spis wszystkich broni:
UWAGA! W każdym sklepie broń kosztuje tyle samo co na liście wymienionej poniżej!


Karabiny szturmowe:


M-8 Mściciel
Popularny, uniwersalny, wojskowy karabin szturmowy. Precyzyjny przy strzelaniu krótkimi seriami, śmiercionośny w trybie ostrzału automatycznego. Mściciel skutecznie przebija tarcze, pancerze i bariery biotyczne. Ze względu na modułową budowę i niedrogie komponenty Mściciel jest popularny zarówno wśród wojskowych, jak i najemników. Słynie z siły ognia, niezawodności, łatwości użytkowania i dostępności ulepszeń. Wyprodukowany przez Kombinat Elkoss.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 30
- Cena: 5 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_avenger1.jpg


M-7 Lansjer
To rzadko spotykana broń kolekcjonerska zaprojektowana wkrótce po Wojnie Pierwszego Kontaktu. Nieznany mistrz rusznikarski przerobił ją tak, że strzela szybszymi pociskami współczesnymi. Lansjer nie potrzebuje pochłaniaczy ciepła, gdyż wykorzystuje systemy z wcześniejszej ery.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 38
- Cena: 51 240 kredytów

Ukryta wiadomość

ME3_M-7_Lansjer.png


M-15 Windykator
Karabin bojowy Windykator strzela seriami po trzy naboje i jest śmiercionośny bez względu na dystans. Chętnie używany przez zabójców i elitarnych najemników, popularny w Układach Terminusa. Produkowany przez Kontrolę Ryzyka Elanus dla Błękitnych Słońc.
- Dostępność: średnia
- Tryb ognia: krótkie serie (po 3 pociski)
- Magazynek: 24
- Cena: 7 500 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_vindicator1.jpg


Karabin pulsacyjny gethów
Karabiny pulsacyjne gethów przydatnością równają się zwykłym karabinom szturmowym, lecz są dużo lepiej wyważone, mają mniejszy odrzut i są niesamowicie celne. Karabin pulsacyjny strzela szybką serią lekkich pocisków, otoczonych osłoną fazową, w celu zwiększenia obrażeń.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 80
- Cena: 15 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_gethrifle1.jpg


M-96 Motyka
Półautomatyczny karabin do walki na średnich dystansach. Motyka to broń hybrydowa, charakteryzująca się małą ilością generowanego ciepła (jak w karabinie szturmowym) i dużą przebijalnością pocisków (jak w karabinie snajperskim). Wielu strzelców używa jej przeciw wzmocnionym celom. Brak funkcji strzelania pełnymi seriami pozwala ograniczyć zużycie amunicji podczas szarż na ślepo, częstych u zestresowanych żołnierzy.
- Dostępność: średnia
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 16
- Cena: 8 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_mottock1.jpg


M-76 Zjawa
Broń wyrzuca z siebie istną nawałnicę śmiercionośnych, pędzących z ogromną prędkością pocisków. Jest mało precyzyjna ale ma dużą pojemność magazynka i zadaje pokaźne obrażenia. Ten produkowany na zamówienie karabin maszynowy korzysta z technologii, które nie są powszechnie dostępne. Przed powielaniem chroni go wyrafinowana technologia zarządzania prawami produkcji, więc tylko najbogatsi i najpotężniejsi herszci mogą sobie pozwolić na zakup Zjawy.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 60
- Cena: 15 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_revenant1.jpg


M-99 Szabla
To ciężki, półautomatyczny karabin ceniony jedynie przez elitę strzelców wyborowych. Ze względu na swoją potężną siłę ognia bywa żartobliwie nazywany "kawałem żelastwa". Każdy produkowany egzemplarz karabinu M-99 Szabla jest dostosowywany do potrzeb użytkownika, przez co jest on jedną z najdroższych broni Przymierza.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 8
- Cena: 13 500 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_sabre1.jpg


M-37 Sokół
Sokół to karabin Przymierza strzelający mini-granatami o średnicy 25 mm. Jest lżejszy i celniejszy od większości granatników. Pozwala na wykorzystanie amunicji specjalnej oraz standardowych pochłaniaczy ciepła. Amunicja jest generowana przez polowy zestaw produkcyjny, a jedynym ograniczeniem karabinu są możliwości pochłaniaczy.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 15 500 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_falcon.jpg


Phaeston
Karabin Phaeston, nazwany na cześć turiańskiego ducha stworzenia, został zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepszy możliwy kompromis między celnością a siłą ognia. Tłumiki odrzutu wbudowane w kolbę stabilizują kolejne strzały, dzięki czemu Phaeston może bez pogorszenia celności strzelać z większą siłą niż inne bronie o podobnych rozmiarach. Karabin jest ponadto w pełni automatyczny i stosunkowo lekki, dzięki czemu stał się ulubioną bronią turiańskiej piechoty.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 50
- Cena: 7 450 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_phaeston1.jpg


Karabin szturmowy Zbieraczy
Broń Zbieraczy działa na tej samej zasadzie co ludzki karabin szturmowy, z tą zasadniczą różnicą, że zawiera elementy organiczne. Źródłem zasilania najwyraźniej jest organ wewnętrzny o właściwościach biotycznych; jego amunicja przypomina płatki metalicznej emalii, likwidujące przeciwnika z zabójczą skutecznością.
- Dostępność: wyjątkowy
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 28
- Cena: 35 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_collector.jpg


M-55 Argus
Argus to karabin o dużej mocy, ceniony przez starszych oficerów SOC. Sprawdza się doskonale w walce na małych dystansach, a jego krótkie serie zapewniają oszczędność amunicji podczas długich konfliktów. Inne organizacje strzegące prawa w całej galaktyce wybierają Argus na swój standardowy karabin - zarówno ze względu na jego onieśmielający wygląd, jak i dużą siłę ognia.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: krótkie serie (po 3 pociski)
- Magazynek: 21
- Cena: 13 550 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_argus1.jpg


N7 Walkiria
Po krwawej rzezi, jaką była Bitwa o Cytadelę, oficerowie Przymierza zamówili dla swoich oddziałów naziemnych karabiny nowego typu. Karabin Walkiria, będący modyfikacją popularnego Mściciela, należy obecnie do standardowego wyposażenia rekrutów. Ta wyjątkowo precyzyjnie wykonana i celna broń o pojemnym magazynku stanowi rozchwytywany towar na czarnym rynku.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: krótkie serie (po 2 pociski)
- Magazynek: 16
- Cena: 7 540 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_valkyrie1.jpg


Wyrzutnia Chakram
Fantazyjnie nazwana wyrzutnia Chakram wykorzystuje wewnętrzny aparat fabrykacyjny do tworzenia lekkich dysków, pokrytych holograficznym znacznikiem. Dyski eksplodują przy kontakcie, posyłając rozrywający szrapnel. Znaki widoczne na lufie broni to kod spedycyjny opracowany przez producenta, firmę Ama-Lur Equipment. Kod przestrzega przed nieostrożnym montażem karabinu, zawierającego skrajnie niestabilne, pod wysokim ciśnieniem, mieszanki. Właśnie dlatego wyrzutnia Chakram wymaga użycia pochłaniaczy ciepła: bez możliwości odprowadzenia ciepła wydzielanego podczas fabrykacji pocisków, obwody karabinu szybko by się zniszczyły, doprowadzając do spektakularnej katastrofy.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 13 550 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_chakram1.jpg


Miotacz cząstek
Kiedy Żniwiarze unicestwili okręty Imperium Proteańskiego, proteanie musieli opracować broń działającą niezależnie od sprawnych linii zaopatrzenia. Proteański miotacz cząstek to nieskomplikowany potężny karabin szturmowy zmodyfikowany do działania bez pochłaniaczy ciepła lub specjalnej amunicji. Naukowcy Przymierza są zgodni co do tego, że broń przypomina zasadą działania miotacz cząstek Zbieraczy, jednakże ta konstrukcja wymaga schłodzenia przez pewien czas, jeśli się przegrzeje. Łączący w sobie dwie różne ery technologiczne miotacz cząstek jest wciąż zabójczo skuteczną bronią.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 100
- Cena: 41 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_prothy.jpg


Karabin szturmowy Napastnik
Napastnik to w pełni automatyczna broń funkcjonująca bardziej jak granatnik niż karabin - wystrzeliwuje pociski wybuchające po trafieniu w cel. Broń zwiększa swą szybkostrzelność wraz z dłuższym przytrzymaniem spustu, powodując niszczycielskie efekty, jeśli strzelec zdoła cały czas kierować ją ku celowi. Producent chciał sprzedawać Napastnika poza Krogańską Strefą Zdemilitaryzowaną i przystosował do użytku ras innych niż kroganie, ale mniejsze istoty często są przewracana jej potężnym odrzutem. Entuzjaści tej broni kontrują tego typu zarzuty słowami, że cel Napastnika ma znacznie poważniejsze problemy niż istota, która go obsługuje.
- Dostępność: średnia
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 12
- Cena: 12 750 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_striker.jpg


Błotniak Cerberusa
Te zmodyfikowane przez Cerberusa karabiny Motyka są bronią w pełni automatyczną. Zbrojmistrze Cerberusa poradzili sobie z problemami z odrzutem, dzięki czemu ich broń lepiej "pilnuje" celu, ale przy tym ma nieco mniejszą przebijalność. Zwykle korzystają z niej jednostki elitarne, które ciągle trenują tak, aby nie zmarnować żadnej serii.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 20
- Cena: 25 550 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_harrier3.jpg


N7 Tajfun
Tajfun to charakterystyczny lekki karabin maszynowy z osłoną twarzy chroniącą strzelca przed strzałami w głowę. Moc i odrzut broni są tak wielkie, że zawiera ona zaawansowany reduktor kinetyczny zmniejszający unoszenie wylotu lufy. Ponieważ reduktor ma za zadanie ograniczać wszelkie ruchy broni, strzelcy nie włączają go podczas poruszania się i zmniejszają odrzut tylko podczas strzelania z ukrycia.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 100
- Cena: 35 000 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_typhoon.jpg


Karabin przeciw-syntetyczny Adas
Ta broń elektryczna, nazwana na cześć quarian poległych na planecie Adas podczas Wojny Porannej, została zoptymalizowana do walk na średnich i długich dystansach. Żołnierze piechoty morskiej Przymierza sprzeciwiają się nazywaniu jej karabinem ze względu na brak gwintowania w lufie broni; quarianie zbywają te zarzuty wzruszeniem ramion i podkreślają, że ich terminologia wojskowa rzadko pokrywa się dosłownie z ludzką.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 24
- Cena: 18 950 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_adas.jpg


Karabiny snajperskie:


M-92 Modliszka
Modliszka jest potężnym karabinem snajperskim, zdolnym wyeliminować większość celów jednym strzałem. Jest niewiarygodnie celna na długich dystansach, ale odznacza się małą szybkostrzelnością. Wyprodukowana przez Devlon Industries, Modliszka to broń używana głównie przez policję i milicje planetarne.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 5 000 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_mantis.jpg


M-97 Żmija
Żmija to półautomatyczny, szybkostrzelny karabin snajperski wyprodukowany przez Rosenkov Materials. Rosenkov opracował automatyczny system zwolnienia, który wspomaga wyrzut pochłaniaczy ciepła, skracając tym samym czas przeładowania. Karabin popularny jest wśród wojskowych snajperów, którzy doceniają dalekosiężną broń, mogącą posłać w mgnieniu oka kilka pocisków.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 6
- Cena: 7 500 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_viper.jpg


M-29 Siekacz
Siekacz to karabin snajperski zaprojektowany z myślą o przeciążaniu aktywnych systemów obronnych celu. Każde pociągnięcie za spust powoduje wystrzelenie trzech pocisków. Siekacz był z początku reklamowany jako karabin bezodrzutowy, ale w warunkach bojowych celność drugiego i trzeciego strzału stopniowo maleje. Czas trwania potrójnego wystrzału jest porównywalny z pojedynczym, przez co hałas nie zdradza snajpera w większym stopniu niż zwykle.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia; pojedynczy trójstrzałowy
- Magazynek: 15, w praktyce 5
- Cena: 9 500 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_incisor.jpg


M-13 Raptor
Raptor to stworzona przez ludzi wersja turiańskiej broni opracowanej podczas konfliktu na charakteryzującej się niską grawitacją planecie Amar. Turianie, zmuszeni do prowadzenia walk z nadspodziewanie dużego dystansu, wydali swojej piechocie półautomatyczne karabiny bezodrzutowe wyposażone w celowniki optyczne. W ten sposób powstała broń hybrydowa, łącząca cechy karabinu szturmowego i broni snajperskiej. Cerberus wyposaża w karabiny Raptor swoich snajperów Nemezis.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 15
- Cena: 12 400 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_raptor.jpg


M-98 Wdowa
Wiele firm badawczych wydało fortunę na próby przeprojektowania karabinu snajperskiego Wdowa. Ich celem było zachowanie ogromnej siły ognia broni gethów przy jednoczesnym zmniejszeniu odrzutu, by umożliwić korzystanie z broni również osobom pozbawionym syntetycznych rąk. Po wielu próbach i błędach jedna firma zdołała wyprodukować działający model, który trafił na rynki całej galaktyki. Jest to broń wielkokalibrowa.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 17 850 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_widow.jpg


Czarna Wdowa
Przymierze chciało skrócić czas przeładowania oryginalnego karabinu snajperskiego Wdowa, nie ograniczając jednak jej siły ognia. Dobrym rozwiązaniem okazało się zwiększenie liczby strzałów, którą broń mogła oddać przed wymianą pochłaniacza ciepła. Czarna Wdowa jest ciężka jak na karabin snajperski, ale jej siła ognia wynagradza tę niedogodność z nawiązką. Jest to broń wielkokalibrowa.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 60 000 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_blackwidow.jpg


Oszczep
Ta broń gethów - przez marines Przymierza zwana Oszczepem - zawiera ferrofluid, przenoszony magnetycznie do komory i wyrzucany z niej ze śmiercionośną prędkością. Ferrofluid zadaje potworne rany, przecinając niemal wszystko na swojej drodze niczym strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Emituje przy tym tak ogromne ilości ciepła, że wygląda jak snop światła.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 16 750 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_javelin.jpg


M-90 Indra
Karabin snajperski Indra jest najskuteczniejszy na średnich dystansach ze względu na małą moc powiększenia celownika optycznego. Większość żołnierzy uważa jednak, że szybkostrzelność karabinu rekompensuje tę wadę. Jest to pierwszy w pełni automatyczny karabin snajperski stosowany przez wojsko. Wyjątkowo skuteczny system odprowadzania ciepła sprawia, że z karabinu Indra można oddać zaskakująco dużo strzałów, zanim dojdzie do wyrzucenia pochłaniacza.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: seria
- Magazynek: 25
- Cena: 15 830 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_indra.jpg


N7 Waleczny
Karabin snajperski Waleczny był testowany przez żołnierzy Przymierza podczas serii ciężkich ćwiczeń terenowych na planecie Kruljaven. Ta ulepszona broń wykorzystuje skomplikowany system celowniczy, poprawiający dokładność strzału poprzez stabilizację lufy podczas celowania. Co prawda wiąże się to z ograniczeniem pojemności i szybkostrzelności, ale większość żołnierzy chętnie płaci taką cenę w zamian za poprawę celności i skrócenie czasu ładowania.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 21 000 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_valiant1.jpg


Karabin harpunowy Kishock
Pewna kapitan Przymierza powiedziała podczas piątej tury służby w Układach Terminusa, że obecność Kishocka była najłatwiejszym sposobem na zidentyfikowanie napastników: "żaden drab wyposażony w Kishocka nie planuje wziąć cię żywcem". Ten potężny karabin snajperski wystrzeliwuje przypominający harpun szpikulec, który wywołuje potężne krwotoki wewnętrzne i - dzięki zminiaturyzowanym dystruptorom - niszczy cele syntetyczne. Największą wadą karabinu jest konieczność ręcznego przeładowania po każdym strzale. Jeśli posiadacz tej broni odznacza się jednak dobrym okiem, jeden strzał zwykle w zupełności mu wystarcza.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 22 430 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_kishock.jpg


Karabin snajperski Krysae
Ten turiański karabin do zwalczania siły nieożywionej został zmodyfikowany do walki ze Żniwiarzami. Celownik Krysae wykorzystuje moduł namierzania odległości, dzięki któremu utrzymuje właściwe proporcje celu i strzelca, co przydaje się w sytuacjach, kiedy snajper musi walczyć na bliskich dystansach. Wyspecjalizowana amunicja do tej broni posiada zarówno właściwości przeciwpancerne, jak i wybuchowe. Turianie zdecydowali się na desperacki krok i opublikowali specyfikację karabinu w extranecie, dzięki czemu niemal każdy posiadacz fabrykatora może pomóc w produkcji wojennej.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 23 480 kredytów

Ukryta wiadomość

sr_krysae.jpg


Strzelby:


M-23 Katana
Wyprodukowana przez Ariake Technologies Katana to broń popularna wśród najemników i rozpowszechniona w koloniach atakowanych przez varreny. Zabójcza na krótkim dystansie, lecz nieefektywna na większych odległościach.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 5
- Cena: 5 000 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_katana.jpg


M-27 Sejmitar
Sejmitar, wyprodukowany przez Ariake Technologies, posiada dwa bliźniacze generatory efektu masy, zwiększające jego szybkostrzelność w stosunku do tradycyjnej strzelby. Broń tę stworzono dla najemników Zaćmienia, ale staje się coraz bardziej popularna wśród krogan z Krwawej Hordy.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 8
- Cena: 7 250 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_scimitar.jpg


M-22 Patroszyciel
Strzelba Lieberschaft 2180, określana mianem "Patroszyciela", to ludzki projekt cywilny, wyposażony w wyjątkową technologię generowania amunicji. Większość współczesnej broni palnej pobiera z bloku amunicyjnego odłamki czy kule, M-22 wykrawa natomiast z niego ząbkowane, metalowe kliny zdolne do lotu aerodynamicznego. Pozwala to drastycznie zwiększyć własności przeciwpancerne tych pocisków oraz - w porównaniu z nabojami standardowych strzelb - ich celność na długich dystansach. Projekt narusza wiele galaktycznych traktatów dotyczących uzbrojenia, w związku z czym M-22 nie trafił do wojskowych arsenałów.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 9 790 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_eviscerator1.jpg


M-11 Upiór
Upiór jest ceniony przez najemników, piratów i łowców niewolników w Układach Terminusa. Duża siła strzału i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to popularna "podręczna" strzelba. Zapotrzebowanie na tę zmodyfikowaną wersję strzelby M-22 Patroszyciel jest większe niż kiedykolwiek dotąd, mimo że w przestrzeni Cytadeli jest to broń zakazana. Aby zmniejszyć ciężar strzelby, ograniczono liczbę pocisków, jaką można załadować do niej jednocześnie.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 2
- Cena: 8 940 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_wraith1.jpg


Strzelba plazmowa gethów
Ta trójlufowa broń gethów wystrzeliwuje miniaturowe, ale potężne pociski nadprzewodnikowe na dystanse wykraczające poza zasięg standardowych strzelb. Dwustopniowy spust pozwala wystrzeliwać kondensatory "na szybko" lub napełnić energią pociski wystrzeliwane w dłuższych odstępach czasu. Po trafieniu w cel nadprzewodniki ulegają fragmentacji, a wyładowania elektryczne pomiędzy ich cząstkami zmieniają powietrze w przewodzącą prąd plazmę. W rezultacie tarcze i bariery ulegają przeładowaniu, a cele nieopancerzone odnoszą ogromne obrażenia od ciepła i elektryczności.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy słaby lub mocny
- Magazynek: 5
- Cena: 17 450 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_gethplasma1.jpg


M-300 Claymore
Strzelba Claymore była kiedyś bardzo mocną, lecz słabo sprzedającą się bronią, ze względu na duże kopnięcie, powodujące wyrywanie ramion u użytkowników innych niż kroganie. Po całkowitym przeprojektowaniu kinetycznego systemu tłumiącego, Claymore wychodzi na rynek raz jeszcze. W celu zwabienia klientów, producent broni obniżył cenę strzelby, bez redukcji jej potężnych właściwości.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 13 390 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_claymore.jpg


Wyrzutnia kolców Graal
Graal należy do dużej rodziny krogańskiego uzbrojenia używanego podczas polowań na miażdżypaszcze. Amunicję stanowią duże strzałki, mające przebijać skórę miażdżypaszcz i zadawać głębokie rany, powodując znaczną utratę krwi. Podwójna lufa zapewnia większą siłę ognia, a dodatkowe ostrza - używane w ostateczności - umożliwiają zadawanie obrażeń wewnętrznych przez wojowników połkniętych przez miażdżypaszcze. Jak łatwo się domyślić, zastosowanie Graala przeciw humanoidom przynosi makabryczne skutki. W celu zwiększenia obrażeń, pociski mogą być dodatkowo naładowane materiałem wybuchowym.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 19 900 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_graal1.jpg


Adept
Strzelby Adept były początkowo wytwarzane ręcznie na wyłączny użytek Egzekutorek. Po wielu stuleciach negocjacji schematy zostały przekazane również komandosom asari. Adept wykorzystuje naboje wypełnione mikroskopijnymi pociskami, co pozwala na zadawanie zadziwiająco dużych obrażeń. Nawet wrogowie wyposażeni w tarcze mogą zostać ogłuszeni przez potężne uderzenie pocisków wystrzelonych z tej broni.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 25 560 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_disciple1.jpg


AT-12 Najeźdźca
Najeźdźca to półautomatyczna strzelba wykorzystywana przez niesławną batariańską Specjalną Jednostkę Interwencyjną. Ładowanie broni trwa dość długo, ale jej wystrzał jest gwałtowny i ma potężną siłę. Najeźdźca ma mały zasięg, nawet jak na strzelbę, i charakteryzuje się dużym rozrzutem śrutu. Odrzut broni nie jest w żaden sposób eliminowany, a wbudowane osłabiacze po prostu stabilizują broń w poziomie.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 2
- Cena: 29 990 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_raider.jpg


N7 Krzyżowiec
Po walkach na Torfanie, posiniaczeni i zakrwawieni marines Przymierza twierdzili, że nie przetrwaliby ataków kolejnych fal batariańskich najemników, gdyby nie celność i moc strzelb Krzyżowiec. Broń ta, zaprojektowana na wzór strzelb używanych do tłumienia rozruchów, wymaga od użytkownika dużej celności ze względu na niską częstotliwość strzałów. Nie ma tu miejsca na błędy, strzelba jest więc używana głównie przez dobrze wyszkolonych żołnierzy.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 24 450 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_crusader.jpg


Karabinek Reegar
Elektryczna broń stanowiąca ulepszenie pistoletowego projektora błyskawic i rażąca stałym ładunkiem elektrycznym. Oręż nazwany na cześć quariańskiego rodu Reegar - pochodzący z niego żołnierze piechoty morskiej odznaczyli się w walkach z gethami.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 22
- Cena: 31 370 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_reegar.jpg


N7 Pirania
N7 Pirania to strzelba szturmowa skonstruowana na potrzeby wojny ze Żniwiarzami. Kiedy w ramach programu N7 rozpoczęto szkolenia sił ruchu oporu obcych, gatunki o mniejszej masie ciała zażyczyły sobie broni o mniejszym odrzucie i szerokim rozrzucie śrutu do walki z hordami zombie. Tak powstała Pirania, broń doskonale dopasowana pod względem siły ognia do walki na krótki dystans. Jej szybkostrzelność umożliwia rozrywanie na strzępy nie tylko zombie, ale w ogóle większości przeciwników, którzy staną jej na drodze.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 8
- Cena: 24 670 kredytów

Ukryta wiadomość

sg_pirahna.jpg


Pistolety maszynowe:


M-4 Shuriken
Wraz z rosnącą popularnością barier kinetycznych rośnie też popularność pistoletów maszynowych. Wyprodukowany przez Kombinat Elkoss Shuriken strzela seriami sześciu pocisków z dużą częstotliwością.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: seria sześciu pocisków
- Magazynek: 36
- Cena: 5 000 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_shuriken.jpg


M-9 Grom
Wyprodukowany przez Kontrolę Ryzyka Elanus dla najemników Zaćmienia, Grom stanowi drogi, lecz śmiercionośny dodatek do każdego prywatnego arsenału. Ten pistolet maszynowy jest śmiercionośny z bliska, lecz traci na celności na większym dystansie.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 50
- Cena: 10 450 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_tempest.jpg


M-12 Szarańcza
Kassa Fabrications model 12 Szarańcza to pistolet maszynowy niewielkich rozmiarów, opracowany dla Przymierza, lecz obecnie ceniony przez mafijnych żołnierzy i zabójców. Zawiera złożony mechanizm redukcji odrzutu oraz wysokiej klasy oprogramowanie do automatycznego celowania, dzięki czemu może prowadzić celniejszy ogień na większą odległość niż konkurenci w tej klasie. Szarańcza, zaprojektowana do walki na dalszy dystans niż zwykłe pistolety maszynowe, jest bardzo celną bronią o przeszłości owianej złą sławą.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 20
- Cena: 7 890 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_locust1.jpg


M-25 Szerszeń
Szerszeń to stworzony przez Cerberusa pistolet maszynowy o dużym zasięgu. Wchodzi w standardowe wyposażenie oddziałów Cerberusa, które podczas szkolenia oswajają się z odrzutem powodowanym przez potrójne strzały. Pistolet jest zaprojektowany tak, by zapewnić oszczędność amunicji i umożliwić stosowanie ognia osłaniającego podczas długich konfliktów.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: seria trzech pocisków
- Magazynek: 24
- Cena: 14 280 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_hornet1.jpg


N7 Huragan
Chociaż niektóre armie pomijają w swoim wyposażeniu Huragan ze względu na jego niską celność, Przymierze uważa ten szybkostrzelny pistolet za doskonałą broń do prowadzenia ognia osłonowego. W rękach zdyscyplinowanego strzelca wyborowego ten automatyczny pistolet maszynowy może rozpruwać kolejne cele z porażającą prędkością. Oficerowie Przymierza byli tak zadowoleni z wyników na polu walki, że w wielu szwadronach Huragan stał się standardowym pistoletem maszynowym.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 40
- Cena: 9 670 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_hurricane.jpg


Plazmowy PM Gethów
Ten pistolet maszynowy działa na takiej samej zasadzie jak Ogniomiot - wystrzeliwuje nadprzewodzące toroidy, które rozpadają się po trafieniu w cel, zachowując ładunek energetyczny, zamieniający się w plazmę. Ta broń jest jednak mniejsza i korzysta z pochłaniaczy ciepła. Przytrzymanie spustu zwiększa szybkostrzelność - aż do ognia ciągłego - ale bardzo szybko wykorzystuje możliwości cieplne broni.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: ciągły aż do nieprzerwanej fali
- Magazynek: 100
- Cena: 19 560 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_gethsmg.jpg


PM Zbieraczy
Ta broń krótka to hybryda części mechanicznych i organicznych, z których niektóre są bardziej zaawansowane niż w karabinie szturmowym Zbieraczy. Ciepło odprowadzane jest automatycznie, bez użycia pochłaniaczy, a kiedy broni używa Zbieracz, łączy się ona połączeniem nerwowym ze skórą na jego nadgarstku. Pociski są skuteczne przeciwko celom opancerzonym, a niewielki odrzut umożliwia prowadzenie ciągłego ognia i przygwożdżenie przeciwnika.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 30
- Cena: 32 270 kredytów

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130316181334&path-prefix=pl


Karzyciel Krwawej Hordy
Karzyciel dysponuje drugą lufą wystrzeliwującą jeden pocisk przeciwpancerny na każdą serię główną broni. Projekt ten opracowali rusznikarze Krwawej Hordy, którzy zorientowali się, że vorche-rekruci często zapominają o optymalizacji swojego zapasu amunicji. Dzięki tej konfiguracji broni sam proces staje się automatyczny, a ona sama skutecznie przebija pancerze.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 40
- Cena: 15 560 kredytów

Ukryta wiadomość

smg_punisher.jpg


Pistolety:


M-3 Predator
Niezawodna, precyzyjna broń ręczna. Wyprodukowany przez Kontrolę Bezpieczeństwa Elanus Predator jest ceniony jako potężna, śmiercionośna i stosunkowo niedroga broń. Choć wojsko zazwyczaj z niego nie korzysta, jest bardzo popularny w Układach Terminusa.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 15
- Cena: 5 000 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_predator.jpg


M-6 Kat
Bardzo precyzyjny i zabójczy pistolet. Kat to ulubiona broń podręczna przywódców grup najemniczych, a także wyspecjalizowanych techników Zaćmienia. Ta droga, lecz potężna broń była reklamowana między innymi plakatem z wizerunkiem szarżującego kroganina i hasłem: "Jak dobrze mieć Kata u boku".
- Dostępność: średnia
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 6
- Cena: 12 450 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_carnifex.jpg


M-11 Tłumiciel
Opracowano w ramach projektu ręcznej broni ofensywnej Przymierza jako broń dla szpiegów, przeznaczoną do użytku na krótkich dystansach w sytuacjach, w których konieczne jest zachowanie ciszy. Tłumiciel zawiera wbudowany tłumik wyciszający broń i blokujący błysk wystrzału. W niektórych sektorach można napotkać cywilne - a tym samym nielegalne -warianty tej broni.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 6
- Cena: 15 450 kredytów

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130227094606


Oprawca
Pierwszy Oprawca został stworzony przez rusznikarzy Krwawej Hordy z części zamiennych i metalowych odpadków podczas sporu terytorialnego na Omedze. Efektem tych działań było stworzenie działka ręcznego wystrzeliwującego ciężkie, przeciwpancerne pociski, choć ze względu na ograniczoną pojemność pochłaniacza ciepła tylko pojedynczo. Wielu najemników Krwawej Hordy wykorzystuje Oprawców jako broń zapasową, niektórzy jednak posługują się przede wszystkim tym orężem i hołdują zasadzie "jeden strzał, jeden trup".
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 21 470 kredytów

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130316145908&path-prefix=pl


M-77 Paladyn
Paladyn to godny zaufania, wytrzymały pistolet opracowany przez organizacje strzegące prawa jako mocna i łatwa do ukrycia broń osobista dla agentów działających incognito. Ta zmodyfikowana wersja pistoletu Kat jest zaskakująco mała jak na swoją moc strzału. Ma co prawda mniejszy magazynek niż Kat, ale jego strzały są zdecydowanie dużo silniejsze.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 35 000 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_paladin1.jpg


M-5 Falanga
Pistolet M-5 Falanga został stworzony przez Program Rozwoju Ofensywnej Broni Krótkiej Przymierza. Jest to broń, która przy małych dystansach nie ustępuje siłą ognia karabinom szturmowym. Pistolet Falanga charakteryzuje się lepszymi właściwościami balistycznymi niż większość ciężkich pistoletów. Wersje cywilne są często kupowane przez kolonistów na planetach zamieszkałych przez szczególnie niebezpieczne, duże zwierzęta.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 12
- Cena: 8 490 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_phalanx.jpg


M-358 Szpon
Szpon to pistolet o małym zasięgu, ceniony przez stróży Cerberusa. Strzela przeznaczonymi dla strzelb ciężkimi nabojami z ładunkiem śrutowym, dzięki czemu może zadawać potężne obrażenia nieopancerzonym celom. Ze względu na dużą emisję ciepła, amunicja jest umieszczana w sześciokomorowym bębnie, obracającym się jak w dwudziestowiecznych rewolwerach. Zapobiega to zacinaniu się broni i niekontrolowanym wystrzałom powodowanym przez przegrzanie.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 10 230 kredytów

Ukryta wiadomość

ar_talon.jpg


Skorpion
Pistolet Skorpion - początkowo wydawany salariańskiemu OZS i pozwalający małym jednostkom na powstrzymywanie liczniejszych oddziałów wroga - jest obecnie używany w całej galaktyce. Wyrzuca z niską prędkością pociski odkształcalne, spełniające dwojaką funkcję. Silny materiał wybuchowy wypełniający pociski jest lepki, dzięki czemu przyklejają się one do celu. Pocisk wystrzelony na płaską powierzchnię zmienia się minę zbliżeniową.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 17 560 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_scorpion1.jpg


Projektor błyskawic
Pistoletowy projektor błyskawic to wynalazek admirał Daro'Xen. Jest to zminiaturyzowany projektor błyskawic, do prawidłowego funkcjonowania wymagający jedynie pochłaniaczy ciepła. Pistolet jonizuje powietrze za pomocą niewidocznej wiązki laserowej, tworząc w ten sposób ścieżkę dla wyładowania elektrycznego o wysokim natężeniu. Może być doładowany w celu zwiększenia zadawanych obrażeń.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy, może być ładowany dla silniejszego efektu
- Magazynek: 18
- Cena: 21 390 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_arc.jpg


N7 Orzeł
Gdy Program Rozwoju Ofensywnej Broni Krótkiej Przymierza otrzymał fundusze na unowocześnienie jednego ze swoich projektów, inżynierowie postanowili zmodyfikować i tak już imponujący pistolet Falanga. Podobnie jak jego poprzednik, Orzeł to niewielki, w pełni automatyczny pistolet charakteryzujący się niespotykaną celnością, szybkostrzelnością i siłą strzału. Nazwa Orzeł nawiązuje do Desert Eagle, klasycznego pistoletu wzbudzającego nostalgię u kolekcjonerów broni ze względu na jego popularność w filmach akcji z XX i XXI wieku.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 18
- Cena: 19 560 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_eagle.jpg


Akolita
Lufy Akolity, skonstruowanego dla ruchu oporu asari, wystrzeliwują zaawansowaną amunicję, przypominającą uruchamiane przy uderzeniu w cel rezonujące bomby odkształcające, mającą druzgocący efekt na tarcze i bariery biotyczne. Wyspecjalizowany charakter pola odkształcającego sprawia, że amunicja ta jest mniej skuteczna w przebijaniu pancerzy, ale zdolności biotyczne strzelca mają rekompensować tę wadę.
- Dostępność: rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 3
- Cena: 22 730 kredytów

Ukryta wiadomość

hp_acolyte.jpg


Broń ciężka:


Ogniomiot
Ogniomiot to nazwa nadana przez Przymierze wielolufowemu karabinowi maszynowemu gethów o potężnej sile ognia. Podobnie jak tak zwana "strzelba plazmowa" gethów, Ogniomiot wykorzystuje naładowane pierścienie w stanie nadprzewodnictwa, które przy uderzeniu momentalnie rozpadają się, wywołując powstawanie plazmy i łuków elektrycznych. Porażenia elektryczne, odłamki i ogromne temperatury niszczą zarówno tarcze, jak i ciała ofiar. Obroty luf pozwalają na lepsze chłodzenie broni, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie ciągłego ognia.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 200, potrzeba specjalnego rodzaju amunicji
- Cena: 60 900 kredytów

Ukryta wiadomość

hw_spitfire.jpg


M-920 Kain
Efektywność i wydajność technologii opartej na efekcie masy przyczyniła się do rozwoju dotychczas przestarzałych materiałów wybuchowych. Bazuje na tradycyjnych wysoko zapalnym pociskach zamkniętych w 25gramowej kuli. Pocisk pędzący z prędkością 5 km/s ma zabójczą moc. M-920 Kain potocznie nazywany jest „Wyrzutnią nuklearną” ze względu na charakterystyczny „grzyb” powstający z dymu przy wybuchu pocisku.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 100, jeden strzał, potrzeba specjalnego rodzaju amunicji
- Cena: 64 380 kredytów

Ukryta wiadomość

hw_cain.jpg


M-451 Burza Ognia
Broń krótkiego zasięgu używana by stłumić regeneracyjne zdolności Vorchów i Krogan. Skuteczna przeciwko zbroi, tarczy i barierze biotycznej. Miotacz ognia.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: ciągły
- Magazynek: 250, potrzeba specjalnego rodzaju amunicji
- Cena: 61 230 kredytów

Ukryta wiadomość

hw_firestorm.jpg


Czarna Gwiazda Żniwiarzy
Czarna Gwiazda to broń wysokoenergetyczna stosowana przez oddziały Żniwiarzy w walce z pojazdami opancerzonymi. Broń atakuje cele na poziomie atomowym, a lokalne rozszczepienia jąder atomowych i fuzje jądrowe unicestwiają prawie każdy obiekt w zasięgu wybuchu. Jest to broń jednorazowego użytku, ponieważ po oddaniu strzału ulega autodestrukcji.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1, po wystrzeleniu ulega autodestrukcji
- Cena: 89 610 kredytów

Ukryta wiadomość

hw_blackstar.jpg


Wyrzutnia rakiet Hydra
Przed wprowadzeniem do użycia modelu M-560 Hydra, wyrzutnie rakiet miały za zadanie albo zniszczyć jeden opancerzony cel, albo zlikwidować grupę nieopancerzonych przeciwników. Dzięki Hydrze żołnierz nie musi już wybierać pomiędzy tymi dwiema funkcjami. Hydra wyrzuca z siebie rój miniaturowych pocisków rakietowych, z których każdy sterowany jest niezależnym systemem naprowadzania wyszukującym odsłoniętych wrogów. Przy zetknięciu z celem w każdym pocisku eksplodują po kolei trzy ładunki kształtowane. Pierwszy z nich przeciąża bariery kinetyczne celu, następnie drugi niszczy jego pancerz, oczyszczając drogę trzeciej głowicy która eksploduje wewnątrz celu.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1, potrzebny specjalny rodzaj amunicji
- Cena: 71 830 kredytów

Ukryta wiadomość

hw_hydra.jpg


Walka wręcz:


Miecz asari
Łowczynie asari są mistrzyniami bezszelestnego podchodzenia ofiary i cichego zabijania. Wiele z nich korzysta z mieczy w połączeniu z mocami biotycznymi, które pozwalają im dotrzeć do celu z zadziwiającą prędkością i ciąć ze zwiększoną siłą Łowczynie nie są zbyt liczne, co sprawia, że zapewnienie asari zwycięstwa wymaga sprawnego likwidowania przeciwników w taki sposób.
- Dostępność: rzadki
- Cena: 87 000 kredytów

Ukryta wiadomość

a7e59afc7c528.jpg


Więcej informacji o broni:
http://masseffect.eu/mass-effect-3/bronie.html


Ulepszenia broni:


- Paralizator kontaktowy: trafiony cel zostaje obezwładniony

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111750&path-prefix=pl


- Modyfikacja drążąca: działa jak amunicja przeciwpancerna

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112058&path-prefix=pl


- Większy magazynek: dodaje 80% więcej amunicji w magazynku broni

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112046&path-prefix=pl


- Lufa dużego kalibru: zwiększa obrażenia

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111940&path-prefix=pl


- Celownik: celownik optyczny, w przypadku karabinów snajperskich zwiększa przybliżenie

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112107&path-prefix=pl
latest?cb=20130301111958&path-prefix=pl
latest?cb=20130301112140&path-prefix=pl&format=webp


- Ultralekkie materiały: broń waży znacznie mniej przez co ostrzał jest celniejszy

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112008&path-prefix=pl


- Ciężka lufa: zwiększa obrażenia lecz broń waży więcej

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111808&path-prefix=pl&format=webp


- System urazów czaszki: zwiększa przebijalność hełmów lecz broń waży więcej

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111759&path-prefix=pl&format=webp


- Wzmacniacz mocy: moce biotyczne lub technologiczne lepiej działają lecz broń więcej waży

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111817&path-prefix=pl&format=webp


- Bagnet: rozcina ciało ofiary

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111836&path-prefix=pl&format=webp


- Omniostrze: rozcina pancerze oraz ciała ofiar, od razu przypala rany lecz broń więcej waży

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111729&path-prefix=pl&format=webp


- Szybka lufa: broń szybciej strzela lecz broń waży więcej

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301111855&path-prefix=pl&format=webp


- Moduł koncentracji: zwiększa celność broni

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112131&path-prefix=pl&format=webp


- Celownik termiczny: wykrywa wrogów za ścianami lecz broń więcej waży

Ukryta wiadomość

latest?cb=20130301112028&path-prefix=pl&format=webp


UWAGA! Można mieć tylko dwa ulepszenia dla jednej broni!

Broń dla Gromady Helejosa galaktyki Andromeda.

Ukryta wiadomość

UWAGA! W Gromadzie jest dostępna także każda broń Drogi Mlecznej!
UWAGA! Wszystkie ulepszenia dostępne w Drodze Mlecznej znajdują się także w Gromadzie!


Karabiny szturmowe:


Cyklon
Cyklon musi przez chwilę się rozgrzewać, zanim osiągnie swoją wysoką szybkostrzelność. Kiepska celność tego karabinu rekompensowana jest przez ogromną pojemność magazynka. Jak twierdzi producent, "kiedy masz tyle amunicji, jakie znaczenie ma to, że kilka pocisków nie trafi?"Produkcja karabinów Cyklon została zakończona na wiele lat przed odlotem Inicjatywy Andromeda z uwagi na problemy z konserwacją, ale są żołnierze, którzy nadal korzystają uważają je za najlepszą broń.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: automatyczny
- Magazynek: 50
- Cena: 15 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Burza piaskowa
broń służąca przede wszystkim do walki na duże odległości. Dzięki celownikowi optycznemu możesz oddawać bardzo precyzyjne strzały, starając się trafić w najbardziej newralgiczne punkty przeciwników. W walce na bliższe dystanse sprawdza się średnio z powodu niezbyt dużej szybkostrzelności i mało pojemnego magazynka.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: półautomatyczna
- Magazynek: 12
- Cena: 20 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg

Zalkin
Niewątpliwą zaletą tej broni jest spora celność prowadzenia ognia, dzięki czemu możemy prowadzić pojedynki z rywalami na średnich dystansach. Jeśli przytrzymamy spust dłużej, to zamiast jednego możemy wystrzelić serię trzech pocisków, zadających wrogom większe obrażenia.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: półautomatyczna
- Magazynek: 24
- Cena: 23 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Zamiatacz
Karabin szturmowy stworzony głównie do pojedynków na średnie i większe dystanse. Chociaż nie zadaje zbyt dużych obrażeń, to jednocześnie wystrzeliwuje kilka pocisków, które przy skumulowaniu zadają przeciwnikom duże straty. Został opracowany na bazie danych Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: seria po 3 kule
- Magazynek: 22
- Cena: 50 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


B.A.C.
Już na pierwszy rzut oka karabin wyróżnia się w swojej klasie. I chodzi tu nie tylko o wygląd, ale także sposób prowadzenia ognia. Wystrzeliwana wiązka laserowa zadaje tym więcej obrażeń im dłużej trafia w cel. Sprawa to, że oręż nadaje się bardzo dobrze do eliminowania pojedynczych celów nawet ze sporych odległości. Wyprodukowany na bazie danych Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: wiązka laserowa
- Magazynek: 30
- Cena: 55 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Karabiny snajperskie:


Isharay
Klasyczny karabin snajperski sprawdzający się najlepiej w działaniach na duże odległości. Po każdym strzale należy go przeładować, ale jeśli trafimy w cel, to zadamy rywalowi bardzo duże obrażenia. Produkcji angarskiej.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 25 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Naladen
Interesująca propozycja dla wszystkich lubiących eksplozje oraz eliminowanie całych grup przeciwników. Karabin wystrzeliwuje pocisk, który po trafieniu w cel, ziemię lub podłoże eksploduje zadając średnie obrażenia wszystkim okolicznym rywalom. Przydaje się zwłaszcza w walce z oddziałami wrogów stojącymi blisko siebie. Produkcji kettowskiej.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 32 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Inferno
Broń charakteryzująca się dużą precyzją strzału oraz niestety bardzo małymi obrażeniami. Należy więc oddać sporo strzałów, zanim ustrzelimy rywala. Plusem są natomiast cztery sloty umożliwiające spore modyfikowanie tego modelu. Broń opracowana z danych Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: półautomat
- Magazynek: 6
- Cena: 70 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Lanat
Karabin przydający się do walki na większe dystanse, kiedy mamy możliwość spokojnego wycelowania w przeciwnika. Głównym atutem tej broni jest bowiem możliwość przytrzymania spustu w celu naładowania mocniejszego strzału. Jeśli mamy go wystarczająco dużo, a cel nie zniknie nam z linii strzału, to możemy zadać mu dodatkowe obrażenia.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 2
- Cena: 37 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Cień
Interesująca snajperka wystrzeliwująca wiązkę laserową. Im dłużej jej strumień utrzymasz na celu, tym większe obrażenia mu zadasz. Potrafi być zabójcza, ale należy pamiętać, że na ostrzał należy poświęcić nieco więcej czasu niż w przypadku zwykłych pocisków, które po prostu lądują w celu i dają możliwość natychmiastowego ukrycia się. Tutaj jesteś narażony na ostrzał nieco dłużej. Wyprodukowana z danych otrzymanych od Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: wiązka lasera
- Magazynek: 48
- Cena: 71 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Zdobywca
Snajperka zadająca średnie obrażenia, którą możemy prowadzić pojedynczy ogień. Jej zaletą jest spora precyzja przy celowaniu oraz trzy sloty służące różnym modyfikacjom. Produkcji angarskiej.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 4
- Cena: 30 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Strzelby:


Wypluwacz
Prawdziwa „snajperka” wśród strzelb. Wprawdzie jej obrażenia i szybkostrzelność nie powalają, ale broń wyróżnia się w swojej klasie bardzo dużą celnością, dzięki czemu możesz prowadzić pojedynki na większe odległości. A nawet jeśli źle przymierzysz, to pociski same znajdą drogę do pobliskiego celu. Wyprodukowana dzięki danym pozyskanym od Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: półautomatyczny
- Magazynek: 10
- Cena: 80 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Dhan
Nietypowa odmiana plazmowej strzelby, w której nie dochodzi do rozprysku pocisków, ale wystrzelenia jednego o ogromnej sile rażenia. Na celowanie należy więc poświęcić nieco więcej czasu, ale wysiłek się opłaca. Warto też zwrócić uwagę na dużą liczbę gniazd, umożliwiających modyfikowanie broni. Produkcji kettów.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: półautomatyczny
- Magazynek: 2
- Cena: 40 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Hesh
Nietypowa strzelba, która nad siłę strzału stawia sporą szybkostrzelność oraz celność. Wystrzeliwanie dłuższych serii pocisków jest możliwe dzięki zastosowaniu powiększonego magazynka, mieszczącego 10 plazmatycznych naboi.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: półautomatyczny
- Magazynek: 10
- Cena: 37 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Ruzad
Idealny wybór dla fanów klasycznych rozwiązań. Ogromna siła ognia, przyzwoita celność i mała szybkostrzelność sprawiają, że czuć przysłowiowego „kopa” w trakcie strzelania. Nie należy przy tym liczyć na jakieś inne, szczególne fajerwerki.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: półautomatyczny
- Magazynek: 3
- Cena: 49 500 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Pistolety maszynowe:


Wyrównywacz
Wysoka celność ale ponownie nieco mała moc obalająca. Można go dobrze zmodyfikować, a to ze względu na posiadanie aż trzech gniazd modyfikacji. Nie trzeba go przeładowywać, ale przy dłuższych seriach potrafi się przegrzewać. Wyprodukowany dzięki technologii Porzuconych.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Tryb ognia: automatyczny
- Magazynek: 42
- Cena: 80 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Rozerad
Znakomita broń wykorzystująca energię plazmową. Bardzo duża pojemność magazynka i cztery sloty na modyfikacje sprawiają, że jest to jeden z najlepszych pistoletów maszynowych w Helejosie. Produkcji kettów.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: automatyczny
- Magazynek: 70
- Cena: 41 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Pistolety:


Grzechotnik
Półautomat o zrównoważonych cechach, ale posiadający trzy miejsca na ulepszenia, dzięki czemu stanowi dobrą bazę do modyfikowania. Przypomina dawne rewolwery.
- Dostępność: średni
- Tryb ognia: półautomatyczny
- Magazynek: 6
- Cena: 44 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Ushior
Jeden z bardziej oryginalnych pistoletów, a to dzięki wykorzystaniu energii plazmowej. Posiada aż cztery miejsca na modyfikację, a więc każdy powinien się nią zainteresować. Produkcji angarskiej.
- Dostępność: powszechny
- Tryb ognia: pojedynczy
- Magazynek: 1
- Cena: 27 000 kredytów

Ukryta wiadomość

jpg


Walka wręcz:


Kettowski Carfalon
Broń biała, która przystosowana jest do wstrzykiwania różnorodnych stymulantów neurochemicznych prosto w rękę użytkownika. Wzmacniają one mechanizmy nagrody jego ciała, pozwalając mu pokonać ból i zmęczenie po celnych uderzeniach. Carfalon potrafi dopasować się do różnych gatunków, co świadczy o tym, że kettowie czasami przekazują takie ostrza swoim ulubionym wasalom.
- Dostępność: średni
- Cena: 46 000 kredytów

Ukryta wiadomość

503c65ce1a451.jpg


Kettowski Vakarsh
Jego nazwa oznacza "karną kremację". Jest bardzo podobny do broni strzeleckiej tej rasy. Mechaniczny rdzeń - w tym przypadku ostrze - podtrzymuje pole magnetyczne zawierające rozgrzaną plazmę. Vakarsh nie jest tak ostry jak broń monomolekularna. Zamiast tego po prostu podpala cel.
- Dostępność: średni
- Cena: 43 000 kredytów

Ukryta wiadomość

90bd36c868a8f.jpg


Kriorękawica Porzuconych
Przerobione ręczne narzędzie Porzuconych. Omni-klucz użytkownika generuje rękawice wokół rdzenia technologicznego Porzuconych, a następnie błyskawicznie zamraża nieprzyjaciela za pomocą strumienia wyjątkowo zimnych cząsteczek subatomowych. Zamrożenie powierzchni celu wygląda dość dramatycznie i jest dla niego źródłem bólu, choć wcale nie musi prowadzić do śmierci.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Cena: 118 000 kredytów

Ukryta wiadomość

4bc28e6d910d2.jpg


Wzmacniacz biotyczny
specjalistyczny biowzmacniacz, początkowo produkowany w Drodze Mlecznej przez Aldrin Labs, który pozwala użytkownikowi wytworzyć wokół pieści pole efektu masy i zasadniczo odkształcić je, aby uderzyć przeciwnika z gigantyczną - często zwalającą z nóg - siłą.
- Dostępność: bardzo rzadki
- Cena 141 000 kredytów

Ukryta wiadomość

b4bca9e65b854.jpg


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pasjonatliczb - test12345 - produkcja - prawilnemordeczki - dreamteampokemon