Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-08-02 16:00:20

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Stacja Szczyt

Umieszczona na asteroidzie stacja Szczyt została stworzona przez turian jako ukryte centrum dowodzenia w okresie Rebelii Krogańskich. Później zmieniono ją w wojskową placówkę szkoleniową, w której trenowały wszystkie zaawansowane oddziały specjalne zatrudniane przez Radę. Pokładowy symulator bojowy stacji pozwala tym oddziałom na wypracowanie schematów zachowań stosowanych potem w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Populacja wynosi 1 200 osób.


Stacja ma trzy sekcje. Po szybie powietrznym wizytatorzy wchodzą do centrum dowodzenia gdzie mogą być znalezieni operatorzy i oficerowie. Centrum pokazuje spuściznę po turianach, ponieważ ma konstrukcję podobną do CIB Normandii, a stanowisko dowódcy umiejscowione jest nad pracownikami. Można także ujrzeć spektakularny widok planety Vebinok i pola asteroid.
Druga sekcja to pokład obserwacyjny, gdzie biorący udział w konkursach goście mogą wybrać nowe scenariusze walk, przeglądać wyniki i oglądać innych walczących. Symulatorem walk steruje specjalista techniczny Ochren, który go zaprojektował i trzyma nad nim pieczę.


Trzecia sekcja to symulator. WI, holograficzne obrazy i bariery kinetyczne służą do symulowania walki, gdzie goście mogą ze sobą konkurować i zdobywać doświadczenie. Dostępne są scenariusze "wulkaniczny", "podziemny", "tropikalny" i "magazyn"; każdy scenariusz daje inne zadanie do wypełnienia. Większośc wrogów to piraci, gethy i najemnicy.


latest?cb=20130504141809&path-prefix=pl
latest?cb=20130316112615&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pale-bo-moge - safd-qualitygame - elfograd - jannijen - militarydictatorshiprp