Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-25 13:38:05

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 8,975
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Elizjum

Kiedy bohater Przymierza Jon Grissom szukał kolonii, w której mógłby osiąść na emeryturze, powiedział: „szukam takiej, w której słońce ma dość przyzwoitości, żeby zajść o rozsądnej porze”. Elizjum spełniło to kryterium i wiele innych, oferując niską grawitację, znośne ciśnienie atmosferyczne i odpowiedni klimat. Zarówno ludzie, jak i przedstawiciele innych ras masowo ruszyli ku temu „alpejskiemu rajowi” już we wczesnej fazie rozwoju kolonii. Dziś planeta nadal jest pełnym życia centrum rozrywki tak dla stałych mieszkańców, jak i gości.


Stałym problemem jest zapewnienie Elizjum bezpieczeństwa. Planeta wielokrotnie była celem ataków piratów lub najemników, to tu doszło też w roku 2176 do Skylliańskiego Blitzu. Przestrzeń powietrzna nad Elizjum jest zabezpieczana przez działa obrony planetarnej; osłona w postaci uzbrojonych statków kosmicznych jest stosunkowo słaba. Materiały wojenne i ochotnicy z Elizjum weszli w skład 2. Floty Przymierza, rozlokowanej w pobliżu Arkturusa, a następnie doszczętnie zniszczonej przez Żniwiarzy.


Żniwiarze prowadzą mało zaciętą walkę skupiają się na innych planetach.


latest?cb=20130122075050&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dynastyfantasypl - besterliveone - batchworld - graczx - postapo