Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-31 14:34:24

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Klensal

Klensal posiada rzadka atmosferę składającą się z dwutlenku węgla i etanu. Pierwsze badania geologiczne planety były prowadzone przez batarian a ich wyniki wykazały obszary niezwykle bogate w minerały. Ludzkie koncerny wydobywcze wydały miliardy kredytów na to, aby udać się do odległego systemu i zatopić weń wiertła, zdobywając go w ten sposób dla ludzkości.       
         

Jednak Klensal posiada tylko przeciętny poziom bogactw naturalnych - są one cenne ale niewarte takiej gorączki i takich wydatków. Merida Industria, niewielka meksykańska firma, która liczyła na ogromne zyski ze swego pierwszego przedsięwzięcia poza Układem Słonecznym, musiała poprosić o ochronę przed bankructwem.


Śledztwo wykazało, że batarianie celowo sfałszowali wyniki swoich badań licząc na to iż zachęci to ludzkich rywali do zainwestowania w tę kosztowną mistyfikację. Było to być może nieetyczne ale nie nielegalne zaś batariański rząd odciął się od "osobistych przedsięwzięć kilku osób o fałszywym pojęciu patriotyzmu". Planeta wciąż usiana jest opuszczonymi bazami górniczymi, które często są miejscami spotkań przestępców.


latest?cb=20130502091005&path-prefix=pl
latest?cb=20130502091031&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forever - leftrp - marvelpostacie - produkcja - dreamteampokemon