Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-06-25 12:29:44

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Aratoht

„Niczym Mount Everest w piekarniku” – tak Jon Grissom opisał Aratoht podczas swojej misji badawczej, która miała określić, czy ten świat ogród jest wart sporów z batarianami. Jego zespół ostatecznie zadecydował, że ciśnienie atmosferyczne i zawartość tlenu planety są zbyt niskie na kolonizację ludzkich osad na szeroką skalę, kończąc całoroczną polityczną walkę z batarianami i Komisją Rady Cytadeli ds. Kolonizacji. Od tego czasu, Batariańska Hegemonia po cichu skolonizowała obszary polarne planety, gdzie ciepło jest do opanowania z powodu obfitych opadów deszczu.


Informacje na temat samej kolonii są ograniczone przez Departament Kontroli Informacji Hegemonii, ale kilka faktów jest znanych. W toku jest już operacja na dużą skalę mająca zwiększyć zawartość tlenu na planecie: wykwalifikowani pracownicy stale zrzucają do oceanów cyjanobakterie i sadzą w strefach mieszkalnych inwazyjne gatunki roślin. Niewolnicza praca jest w dużej mierze zarezerwowana dla szerokiej branży górniczej planety, która wykorzystuje wysoką gęstość planety bogatej w metale ciężkie. Wywiad Przymierza potwierdza więc, że na kolonii mieści się kilka batariańskich instalacji wojskowych, zagrażając planetom bliskim do ziemskiej gromady lokalnej i przekaźnika Exodus. Infrastruktura obejmuje wiele satelitów oraz kilka stacji kosmicznych.


Żniwiarze blokują planetę a na jej powierzchni pałętają się oddziały patrolowe.


latest?cb=20130116080413&path-prefix=pl
latest?cb=20130428070610&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
psmta - smocza-kompania - apokalisa - klanbialystok - agore