Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-30 11:03:09

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Loki

Loki to mały, skalisty świat, który nie posiada szczególnych zalet. Jedna półkula pokryta jest w większości pokrywą lodową zaś druga urwistymi, bazaltowymi wyżynami. Nierówny i niejednolity teren sugeruje, iż starożytny kataklizm zadał tej planecie poważne szkody. Teorię tę wspiera nietypowo eliptyczna orbita, która w perygeum osiąga 6,5 jednostek astronomicznych, zaś w apogeum 7,1 jednostek astronomicznych. Skany pokrywy lodowej planety Loki ukazują sieć przecinających się podziemnych tuneli. Ponieważ niektóre spośród tych tuneli były zaskakująco regularne w swym kształcie i rozmiarze, wczesne ekspedycje szukały śladów po pracach wydobywczych, jednak wywnioskowano, że tunele powstały w wyniku procesów naturalnych. Rzadka atmosfera planety Loki składa się głównie z kryptonu i ksenonu. Gdy planeta osiąga perygeum, zamarznięte trój- i dwutlenki siarki mogą parować i tworzyć chmury nad półkulą od strony układu.


Loki skrywa pod swoją lodową powłoką siatkę naturalnych podziemnych tuneli. Mogły one zapewnić schronienie wycofującym się wojskom Przymierza ale każda istota organiczna pozostająca na planecie jest narażona na wielkie ryzyko: atmosfera Lokiego jest nieprzyjazna a technologia skanowania Żniwiarzy - nader wydajna.


latest?cb=20130131163012&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motorola - kawalerskiszuma - chiny - nightlife - transpol