Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-30 11:01:16

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Tyr

Tyr jest kompozycyjnie podobny do Ziemi jednak posiada atmosferę składającą  się głównie z azotu i etanu. Wprawdzie Tyr może być potencjalnie terraformowany ale obecność w tym samym systemie nadającej się do zamieszkania planety Terra Nova sprawiła, że Tyr odgrywa poboczną rolę.

Niemal sto korporacji - ludzkich jak i obcych - wzniosła ogromne, zdalnie sterowane instalacje wydobywcze, rafinerie oraz manufaktury na powierzchni planety Tyr. W połączeniu ze złożami platyny na Terra Nova produkowane zasoby napędzają rozwój lokalnych przedsiębiorstw produkujących ogniwa paliwa wodorowego. System zaopatruje w chwili obecnej niemal 4% rynku galaktycznego.


Niemal setka korporacji należących do ludzi i innych ras założyła na planecie zdalnie obsługiwane placówki wydobywcze, rafineryjne i produkcyjne. Żniwiarze od razu wzięli je na cel, pragnąc odciąć Przymierzu dostęp do źródła wodorowych ogniw paliwowych.


latest?cb=20130131161332&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fwf - ookami-shoujo-to-kuro-ouji - militarydictatorshiprp - wirtualnaeurowizja - safd-qualitygame