Mass Effect

Oto Mass Effect 3 PBF!

Żniwiarze już zaczęli zbierać pierwsze rasy. Pokonać ich będzie można jedynie działając razem. Waśnie, spory i wrogość tylko ułatwią im pracę. Zostań N7, Widmem lub zwykłym bandziorem czy najemnikiem.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Gry w przeglądarce

#1 2015-07-30 10:59:15

Dark Dante
Żniwiarz
Dołączył: 2015-06-22
Liczba postów: 9,102
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Borr

Borr to ogromny, wodorowo-helowy gazowy olbrzym posiadający ponad 90 księżyców. Jego uderzający koloryt wynika ze światła jonizowanego wodoru, które filtrowane jest przez wyżej położoną warstwą chmur sodu. Źródło jonizacji nie zostało potwierdzone ale masa planety Borr (równa sześciokrotnej masie Jowisza) oraz wysoka temperatura sugerują, że może ona być małym "brązowym karłem", czyli dużym gazowym olbrzymem, który zyskał niemal wystarczająco masy, by rozpalić się w małą gwiazdę.


Wprawdzie głęboki lej grawitacyjny planety Borr sprawia, że przedsięwzięcia wydobywcze są trudne, ale jest to jedyny gazowy olbrzym w systemie. Prace wydobywcze są opłacalne gdyż wodór potrzebny jest dla lokalnego przemysłu ogniw paliwowych zaś zapotrzebowanie na paliwo hel-3 dla silników fuzyjnych nigdy nie słabnie.


Żniwiarze zniszczyli rozbudowaną infrastrukturę pozyskiwania helu-3, która otaczała Borra choć pozostałe tu szczątki sugerują, że 6. Flota nie oddała planety bez walki.


latest?cb=20130131155649&path-prefix=pl


"I stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." - Robert Oppenheimer


g4vVFN8.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
narodowa - wirtualnaeurowizja - elfograd - fwf - animia